SPORTY WALKI

KSW 47: The X-Warriors. Oficjalny media trening przed galą w Warszawie

KSW 47: The X-Warriors

Już w poniedziałek 18 marca w KSW Cross Fight Gym, ul. Rydygiera 19 w Warszawie odbędzie się oficjalny trening medialny przed galą KSW 47: The X-Warriors.

Trening zacznie się o godzinie 13:00 i jak zawsze będzie otwarty dla kibiców.

Na macie KSW Cross Fight Gym pojawi się dziesięciu uczestników łódzkiej gali. Kibice będą mogli obejrzeć uczestnika trzech głównych walk łódzkiej gali, mistrza KSW w wadze półciężkiej Tomasza Narkuna, mistrza KSW w wadze ciężkiej Phila De Friesa, Mariusza Pudzianowskiego, Szymona Kołeckiego, Borysa Mańkowskiego i Normana Parke’a oraz Satoshiego Ishiiego, Damiana Janikowskiego i Karolinę Owczarz.

Damian Janikowski na media treningu przed KSW 47: The X-Warriors

Media Trening rozpocznie tzw. Fight Week, którego punktem kulminacyjnym będzie sobotnia Gala KSW 47: The X-Warriors. W łódzkiej Atlas Arenie Damian Janikowski stoczy swój piąty pojedynek mieszanych sztuk walki. Rywalem 29-letniego medalisty olimpijskiego w zapasach z 2012 roku, który wygrał trzy z czterech swoich dotychczasowych pojedynków w KSW, będzie Serb Aleksandar Ilic.

„Tradycyjnie Fight Week przed galą KSW rozpoczyna się od poniedziałkowego treningu medialnego – mówi Damian Janikowski. – To okazja nie tylko by spojrzeć prosto w oczy rywalowi, ale także spotkać się z kibicami. Właśnie dlatego zabieram ze sobą swoje kalendarze. Na pewno wystarczy ich dla wszystkich, którzy wpadną w poniedziałek do KSW Cross Fight Gymu. Do walki został już tylko tydzień, ale moje przygotowania idą zgodnie z planem. Jestem gotowy do walki i nie mogę doczekać się wyjścia do oktagonu. W poniedziałek chcę się przede wszystkim dobrze bawić, bo w następną sobotę na zabawę nie będzie już czasu.”
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button