MUZYKA

Koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym. Rozpiska czasowa

Poznaliśmy rozpiskę czasową, która będzie obowiązywać 11 i 12 sierpnia podczas koncertów Eda Sheerana na PGE Narodowym w Warszawie.

Ze względu na to, że oba wydarzenia są wyprzedane, organizator uprzedza, by na terenie imprezy pojawić się wcześniej, niż tuż przed występem gwiazdy wieczoru.

Rozpiska czasowa na koncerty Eda Sheerana na PGE Narodowym 11 i 12 sierpnia 2018 roku
 
16:00 – WEJŚCIE NA PGE NARODOWY
18:00 – BEMY
18:30 – JAMIE LAWSON
19:30 – ANNE-MARIE
20:30 – ED SHEERAN

Jednocześnie organizator zastrzega sobie, że podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Przypominamy, że wszystkie bilety na koncert Eda Sheerana są imienne i przed wejściem na teren koncertu dane na bilecie – imię i nazwisko –  będą weryfikowane z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Dlatego pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą dowód osobisty, paszport, prawo jazdy lub legitymację szkolną albo studencką. Dokument przygotujcie do okazania podczas wchodzenia na teren PGE Narodowego – usprawni to wszystkim uczestnikom wejście na koncert.

W roli supportów podczas obu zbliżających się koncertów Eda Sheerana w Polsce wystąpią BEMY, Anne-Marie oraz Jamie Lawson.
 
Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie.
Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single „Shape Of You” i „Castle On The Hill” tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w historii serwisu. W dniu premiery płyta „÷” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń. W Polsce krążek uzyskał status diamentowej płyty, natomiast piosenki „Shape Of You” i „Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Ed Sheeran w 2017 roku zwyciężył w rankingu najlepiej zarabiających muzyków na świecie.

Zbliżające się koncerty Eda Sheerana 11 i 12 sierpnia mają status wyprzedanych. Bilety na wydarzenia organizowane przez agencję Charm Music zniknęły w niespełna godzinę. Przypomnijmy, że Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim Torwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się wówczas w tydzień.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button