PIŁKA NOŻNAREPREZENTACJA

Angola mistrzem świata 2019 w Amp Futbol! Zwycięstwo biało-czerwonych na zakończenie mundialu w Meksyku

Mistrzostwa Świata Amp Futbol – Meksyk 2018

Na zakończenie mistrzostw świata Amp Futbol w Meksyku reprezentacja Polski wygrała z Hiszpanią 1:0.

Po golu Bartosza Łastowskiego biało-czerwoni ostatecznie zajęli 7. miejsce. O piąte miejsce zespół Marka Dragosza przegrał z reprezentacją Anglii 0:2.

Mistrzem świata po dramatycznym meczu z Turcją została reprezentacja Angoli, która w ćwierćfinale po dwóch golach w ostatnich minutach dogrywki oraz rzutach karnych pokonała biało-czerwonych.

Polacy zajęli czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata w 2014 roku oraz  zdobyli brązowe medale na EURO 2017.

Mistrzostwa świata trwały od 27 października do 4 listopada w San Juan de los Lagos w Meksyku.