LOTNICZE NEWSY

Wizz Air. Nowe trasy z Polski do Anglii, Czarnogóry i Hiszpanii

Nowe połączenia lotnicze

Wizz Air rozpoczyna operacje na nowych trasach z Polski.

Kilkoma lotami tygodniowo, WIZZ zapewni połączenie między Warszawą i Podgoricą, Katowicami i Podgoricą, Santander i Castellonem, a także pomiędzy Gdańskiem i Londynem Gatwick. Obecnie Wizz Air oferuje loty na 169 trasach do 74 miejsc z 9 polskich lotnisk.

Pierwszy lot Wizz Air z Polski odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton. Od tego czasu linia stała się jednym z największych przewoźników w Polsce. Wizz Air stale rozwija ofertę swoich usług w niskich cenach dla coraz większej liczby pasażerów. W 2018 roku, na niskokosztowych trasach w polskiej siatce połączeń WIZZ przewiózł 9,3 mln pasażerów. Z 11 mln miejsc w sprzedaży w 2019 roku, Wizz Air zwiększa ilość miejsc w sprzedaży o 8% w porównaniu do poprzedniego roku.

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

Wylot

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od

Katowice

Castellon

poniedziałki, piątki

17 czerwca

129 zł

Katowice

Santander

wtorki, soboty

15 czerwca

129 zł

Katowice

Podgorica

wtorki, czwartki, soboty

15 czerwca

89 zł

Warszawa

Podgorica

wtorki, czwartki, soboty

15 czerwca

189 zł

Gdańsk

Londyn Gatwick

codziennie

15 czerwca

39 zł

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: – Cieszymy się z uruchomienia nowych tras z Polski łączących Katowice z Castellonem i Santander, Gdańsk z Londynem Gatwick oraz wznowienia połączenia Podgoricy z Warszawą i Katowicami. Podgorica, Castellon i Santander będą doskonałym wyborem dla osób lubiących wypoczywać na plaży. Z kolei codzienne loty do Londynu Gatwick zaspokoją potrzeby podróżujących w celach turystycznych i biznesowych do Londynu. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci z Polski docenią możliwość odwiedzenia najnowszych miejsc z oferty WIZZ w niskich cenach. Nasza załoga serdecznie zaprasza na pokład nowoczesnych samolotów typu Airbus.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button