FESTIWALEKONCERTY

Tradycji stanie się zadość! Bukartyk na Pol’and’Rock Festival 2023

Lotnisko Czaplinek-Broczyno

Występ Piotra Bukartyka ponownie zwieńczy line-up Pol’and’Rock Festival.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji artysta spotka się z publicznością na oficjalnym zakończeniu Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Melodia i słowa utworu „Z tylu chmur” znów pożegnają w niedzielę festiwalowiczów z Dużej Sceny Pol’and’Rock Festival 2023. To już tradycja, której zwyczajnie nie może zabraknąć. Każdego roku Piotr Bukartyk, wraz z wybranymi uczestnikami warsztatów muzycznych prowadzonych przez artystę, tworzy oprawę oficjalnego zakończenia Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

To długa i wyjątkowo piękna przygoda

Piotr Bukartyk to wieloletni przyjaciel Fundacji WOŚP i stały gość Pol’and’Rock Festival, gdzie od 13 lat, co roku wraz z warsztatową grupą utalentowanych wokalistów i instrumentalistów przygotowuje aranż utworu, który niekwestionowanie stał się festiwalowym hymnem.

Ten doświadczony i utalentowany kompozytor, piosenkarz i tekściarz ponownie zaszczyci nas swoją obecnością na Dużej Scenie, występując nie tylko w towarzystwie warsztatowiczów, ale także zespołu Ajagore, z którymi wspólnie uroczyście zakończą 29. edycję Pol’and’Rock Festival.

29. Pol’and’Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Na festiwalu zagrają także m.in. Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut, Napalm Death, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Zalewski, Bullet for My Valentine, Royal Republic, Saint City Orchestra, The Scratch, Get The Shot, LemON, Rise Of The Northstar, The Rumjacks, Lady Pank, LUIKU, Epica oraz Hoffmaestro.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button