MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice of Poland. Kolejna nowość. „Dlaczego to tam stoi?! To jest przerażające!” [WIDEO]

Rozrywka

Dzisiaj wieczorem startują Bitwy 14. edycji muzycznego talent show.

W drugim etapie programu, pojawi się dodatkowy, piąty fotel trenerski. Wiemy, kto w nim usiądzie!

Najnowsza edycja „The Voice of Poland” przeszła szereg zmian. Od Przesłuchań w Ciemno, aż po Nokaut, zmieniły się zasady eliminacji uczestników, o czym produkcja informowała jakiś czas temu.

14. The Voice of Poland. Fotele trenerskie (fot. Jan Bogacz/TVP)

Okazuje się, że sobotnie Bitwy, w których weźmie udział drużyna Lanberry, będą zupełnie inne od dotychczasowych z jeszcze jednego powodu. W centralnym miejscu muzycznego ringu widzowie zobaczą dodatkowy fotel trenerski.

14. The Voice of Poland. Lanberry (fot. Jan Bogacz/TVP)

„Na środku sceny widzę fotel – dlaczego to tam stoi?!”, „Jest to stresujące!”, „To było zaskoczenie!”, „Teraz bardziej się stresuję!”, „To jest przerażające” – komentowali uczestnicy widząc na scenie „The Voice of Poland” piąty fotel.

Kto w nim zasiądzie? Podczas tegorocznych muzycznych Bitew, trener, którego drużyna będzie rywalizowała na muzycznym ringu, będzie jeszcze bliżej swoich podopiecznych obserwując ich muzyczne poczynania właśnie z fotela usytuowanego w centralnej części sceny.

– Ta edycja słynie z tego, że zaskakuje nas nowymi zasadami – mówi w naszym materiale wideo Tomson z zespołu Afromental.

14. The Voice of Poland. Fotel trenerski (fot. Jan Bogacz/TVP)

Przypomnijmy, że według nowych zasad, w etapie Bitwy, każdy trener podzieli swój team na pięć tercetów. Podczas warsztatów na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina z programem pożegna się pięć osób. Po występie każdego tria, któremu akompaniować będzie Chopin University Big Band, trener pożegna jedną z osób, a pozostałe dwie zmierzą się na muzycznym ringu w studio „The Voice of Poland”. Z pięciu Bitew trener wyłoni pięcioro uczestników, którzy zaśpiewają podczas Nokautu wyemitowanego tuż po Bitwach. Spośród nich czworo trafi do odcinków na żywo, które rozpoczną się już 4 listopada 2023 r.

Pierwsze Bitwy z nowymi zasadami i dodatkowym fotelem trenerskim już dziś o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button