FESTIWALEKONCERTY

The 1975 w line-upie Orange Warsaw Festival 2023

Warszawa

The 1975 dołączają do line-upu Orange Warsaw Festival 2023.

Jeden z najciekawszych brytyjskich zespołów ostatniej dekady, którego wydany miesiąc temu, kolejny świetny album „Being Funny in a Foreign Launguage” trafił na szczyt notowań w UK – podobnie jak ich wszystkie dotychczasowe płyty. Widzimy się 3 czerwca w Warszawie.

The 1975 jest zespołem, który przez 20 lat istnienia przeczesał niemal wszystkie obszary muzyczne. Flirtowali zarówno z radosnym popem, anarchistycznym punkiem, garażowym rockiem, elektro-funkiem czy country. Swojej twórczości używali do zadawania pytań fundamentalnych i egzystencjalnych – o odkrywanie ludzkiej natury, zmiany klimatyczne, zdrowie psychiczne, uzależnienia, post-modernizm czy nawet cyberseks. Ich najnowszy album „Being Funny in a Foreign Language”, tak jak wszystkie dotychczasowe płyty The 1975, trafił na sam szczyt sprzedaży w UK. Słychać na nim elementy, które uczyniły ich jednym z najważniejszych brytyjskich zespołów ostatniej dekady – zarówno celebrację swoich początków jak i podkreślenie rozwoju.

The 1975 jest dziś zespołem dojrzałym – tak jak jego członkowie. Matt Healy, leader grupy, od 4 lat pozostaje wolny od narkotyków, a kryzys osobowości zdaje się mieć za sobą. Natomiast gitarzysta Adam Hann został szczęśliwym ojcem. „Jesteśmy dziś mężczyznami” – przyznają. Jak dodają, czują się z tym świetnie!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button