SZCZECIN

Szczecin. Był pod wpływem narkotyków. Wiózł dwóch małych synów

Idioci za kółkiem

Policjanci ze szczecińskiej drogówki zatrzymali nieodpowiedzialnego ojca, który kierował pojazdem, będąc pod wpływem środków odurzających i nie posiadając w ogóle uprawnień do kierowania.

31-latek wiózł w aucie dwóch synów: dwu miesięcznego oraz dwulatka. Lekkomyślny ojciec został zatrzymany, a dzieci trafiły pod opiekę mamy.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie na ulicy Eskadrowej kontrolowali kierujących pod kątem posiadanych uprawnień oraz ich stanu trzeźwości.

Mundurowi zatrzymali kierującego Audi A3, do takiej właśnie kontroli. Okazało się, że 31-latek był pod wpływem środków odurzających. Badanie wykazało obecność marihuany w organizmie. Podczas dalszych sprawdzeń policjanci ujawnili, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami a ponadto samochód, którym jechał nie miał aktualnych badań technicznych.

31-latek nie jechał sam, towarzyszami jego podróży była jego partnerka oraz dzieci w wieku dwóch miesięcy i dwóch lat. Szczęśliwie chłopcom nic złego się nie stało.

Zachowanie tej pary z powiatu gryfińskiego było skrajnie nieodpowiedzialne i mogło zakończyć się tragedią. Oczywiście kierujący został zatrzymany i w najbliższym czasie, odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za kierowanie pojazdem, będąc pod wpływem środków odurzających.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button