TORUŃ

Rowerzysta z mężczyzną na kierownicy poszukiwani! Potrącona kobieta zmarła

Poszukiwani w Toruniu

Policja prosi o zgłaszanie się osób, które były świadkiem wypadku drogowego z udziałem pieszej oraz rowerzysty, do którego doszło 22 sierpnia w Toruniu na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki!

Wizerunek rowerzysty i przewożonego na kierownicy mężczyzny zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Czy rozpoznajesz te osoby? Policja poszukuje świadków (fot. policja)

W miniony czwartek (22.08.19) o 12.10 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego i Matejki w Toruniu doszło do potrącenia prawidłowo przechodzącej przez jezdnię 86-letniej kobiety przez rowerzystę. Kierujący rowerem jechał po przejściu dla pieszych, a na kierownicy roweru przewoził innego mężczyznę. W wyniku zderzenia z rowerem 86-latka trafiła do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy, następnego dnia, zmarła. Sprawca potrącenia wraz z pasażerem odjechali z miejsca zdarzenia.

Czy rozpoznajesz te osoby? Policja poszukuje świadków (fot. policja)

Policjanci dotarli do zapisów z kamer monitoringu miejskiego, które zarejestrowały zdarzenie.


Osoby, które rozpoznają mężczyzn jadących rowerem widocznych na załączonych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o pilny kontakt z policjantami – osobiście: w Komisariacie Policji Toruń – Śródmieście, ul. PCK 2 lub telefonicznie pod numerem: (56) 641 24 52, (56) 641 24 30 lub 112.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button