FESTIWALEKONCERTY

Punk’s not dead! Włochaty zagra na Pol’and’Rock Festival 2023

Festiwale w Polsce

Muzyka, która łączy, wzrusza i inspiruje.

Włochaty wystąpi na Małej Scenie 29. edycji Pol’and’Rock Festival. To nie jest zwykły koncert, to wydarzenie, którego żaden fan punka nie może przegapić!

Włochaty to zespół, który od lat gra z pasją, głosząc wartości równości i tolerancji dla wszystkich. Stworzony w drugiej połowie lat 80-tych XX wieku w Szczecinie przez dwóch szkolnych przyjaciół – Fagasa i Jeża – zespół szybko zyskał uznanie publiczności. Ich debiutancki koncert miał miejsce 1 maja 1987 roku, prawie 36 lat temu, a teraz są gotowi, aby zapalić scenę na 29. Pol’and’Rock Festival.

Ich twórczość to przede wszystkim muzyka, która zwraca uwagę na to, co istotne: sprawy polityczne i społeczne. Mają na swoim koncie 10 studyjnych albumów, 2 płyty live, 2 single, a nawet książkę Dopisać swój wers… (2007). Aktualnie zespół promuje tegoroczne wydawnictwo Miłość, Pokój, Zamieszki.

​Włochaty wystąpił na ​20. Przystanku Woodstock 2014 ​w Pokojowej ​Wiosce Kryszny.

Ale Włochaty to nie tylko muzyka, to także aktywizm. Współpracowali z takimi organizacjami jak Amnesty International, Greenpeace, Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”, Otwarte Klatki czy Fundacja „Inna Przestrzeń” na Rzecz Wolnego Tybetu. Przez ponad trzy dekady byli niezłomni w swoim przekazie, wspierając różne inicjatywy, mówiąc o ważnych sprawach i inspirując innych.

Punk’s not dead, przeciwnie, żyje i ma się dobrze. Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie mogła przekonać się o tym na własne oczy!

29. Pol’and’Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Na festiwalu zagrają także m.in. Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut, Napalm Death, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Zalewski, Bullet for My Valentine, Royal Republic, Saint City Orchestra, The Scratch, Get The Shot, LemON, Rise Of The Northstar, The Rumjacks, Lady Pank, LUIKU oraz Hoffmaestro.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button