PIŁKA NOŻNA

Puchar Polski 2021/2022. Wyniki 1/8 finału. Zobacz kto awansował do ćwierćfinału

Piłka nożna

Za nami wszystkie mecze 1/8 finału rozgrywek Pucharu Polski 2021/2022.

Wyniki 1/8 finału Pucharu Polski 2021/2022 z 30 listopada / 2 grudnia:

Mecz Piast Gliwice (potwierdzone przypadki zakażenia zawodników wirusem SARS-CoV-2) – Górnik Zabrze został przełożony.

2 grudnia 2021, Łódź

Widzew Łódź – Wisła Kraków 1:3 (1:0)

Bramki: Dominik Kun 29 – Felicio Brown Forbes 64, Jan Kliment 86, 90.

Widzew: 44.Jakub Wrąbel – 95.Patryk Stępiński (89. 8.Paweł Tomczyk), 5.Tomasz Dejewski, 27.Daniel Tanżyna (35. 15.Krystian Nowak) – 23.Paweł Zieliński, 25.Marek Hanousek, 22.Dominik Kun, 16.Karol Danielak (76. 7.Mateusz Michalski), 97.Radosław Gołębiowski (75. 30.Kacper Karasek), 92.Fabio Nunes (89. 10.Juliusz Letniowski) – 17.Bartosz Guzdek.

Wisła: 1.Paweł Kieszek – 43.Dawid Szot (84. 20.Konrad Gruszkowski), 25.Michal Frydrych, 4.Maciej Sadlok, 15.Matej Hanousek – 40.Yaw Yeboah, 10.Gieorgij Żukow, 8.Aschraf El Mahdioui, 77.Stefan Savić (58. 9.Jan Kliment), 54.Piotr Starzyński (58. 11.Mateusz Młyński) – 91.Felicio Brown Forbes (85. 92.Michal Skvarka).

Żółte kartki: Stępiński – Szot, Sadlok, Gruszkowski, Skvarka.

Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).

1 grudnia 2021, Lublin

Motor Lublin – Legia Warszawa 1:2 (1:0)

Bramki: Michał Fidziukiewicz 14 – Luquinhas 56, Szymon Włodarczyk 73

Motor: 15.Sebastian Madejski – 17.Filip Wójcik, 4.Wojciech Błyszko, 14.Maksymilian Cichocki, 11.Paweł Moskwik – 20.Damian Sędzikowski (71. 80.Sebastian Rak), 27.Piotr Kusiński, 21.Tomasz Kołbon (37. 33.Vitinho), 6.Tomasz Swędrowski (83. 10.Rafał Król), 77.Piotr Ceglarz (83. 45.Adam Ryczkowski) – 8.Michał Fidziukiewicz (71. 7.Maciej Firlej).

Legia: 1.Artur Boruc – 17.Maik Nawrocki, 4.Mateusz Wieteska, 3.Mateusz Hołownia (46. 25.Filip Mladenović), 5.Yuri Ribeiro – 22.Kacper Skibicki (89. 61.Tomasz Nawotka), 8.Andre Martins (46. 11.Mahir Emreli), 99.Bartosz Slisz, 27.Josue, 82.Luquinhas (90. 63.Jakub Kisiel) – 9.Tomas Pekhart (64. 28.Szymon Włodarczyk).

Żółte kartki: Sędzikowski, Rak – Luquinhas, Mladenović.

Sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).

1 grudnia 2021, Kraków

Garbarnia Kraków – Lech Poznań 0:4 (0:3)

Bramki: Filip Marchwiński 16, Jakub Banach 23 (samobójcza), Alan Czerwiński 32, Radosław Murawski 64

Garbarnia: 33.Aleksander Kozioł – 11.Daniel Morys, 22.Jakub Banach, 31.Donatas Nakrošius, 5.Mateusz Bartków (68. 9.Jakub Kuczera) – 7.Wojciech Słomka (76. 15.Grzegorz Marszalik), 6.Mateusz Duda, 53.Wiktor Szywacz, 29.Kacper Duda (68. 98.Bartłomiej Purcha), 99.Michał Feliks (61. 19.Bartłomiej Korbecki) – 8.Michal Klec (76. 10.Kamil Kuczak).

Lech: 31.Bartosz Mrozek – 2.Joel Pereira (46. 28.Filip Borowski), 37.Lubomír Satka, 27.Mateusz Skrzypczak, 44.Alan Czerwiński (73., 4.Thomas Rogne) – 21.Michał Skóraś, 22.Radosław Murawski, 30.Nika Kwekweskiri (46. 43.Antoni Kozubal), 10.Dani Ramirez (67. 19.Norbert Pacławski), 11.Filip Marchwiński – 90.Artur Sobiech (67. 88.Roko Baturina).

Żółte kartki: Feliks, Bartków, Marszalik – Skóraś.

Sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

1 grudnia 2021, Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa 0:2 (0:2)

Bramki: Fabio Sturgeon 7, Ben Lederman 43

Bruk-Bet Termalica: 1.Łukasz Budziłek – 13.Mateusz Grzybek, 6.Nemanja Tekijaski, 77.Artem Putiwcew (46. 97.Wiktor Biedrzycki), 23.Marcin Wasielewski (46. 27.Bartłomiej Kukułowicz) – 11.Muris Mesanović, 18.Piotr Wlazło, 87.Jakub Pek (46. 8.Samuel Stefanik), 22.Michal Hubinek (87. 95.Sebastian Bonecki), 66.Martin Zeman (67. 7.Roman Gergel) – 9.Kacper Śpiewak.

Raków: 12.Kacper Trelowski – 66.Giannis Papanikolaou, 2.Tomas Petrasek, 24. Zoran Arsenić – 7.Fran Tudor, 88.Walerian Gwilia, 8.Ben Lederman (64. 20.Marko Poletanović), 70.Fabio Sturgeon (76. 17.Mateusz Wdowiak), 11.Ivi Lopez (64. 14.Daniel Szelągowski), 23.Patryk Kun (87. 19.Jordan Courtney-Perkins) – 21.Vladislavs Gutkovskis (76. 9.Sebastian Musiolik).

Żółte kartki: Putiwcew, Mesanović – Kun, Papanikolaou, Petrasek.

Sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

1 grudnia 2021, Gdynia

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin 2–1 (2–0)

Bramki: Karol Czubak 22, 32 – Adam Ratajczyk 57.

Arka: 1.Kacper Krzepisz – 17.Fabian Hiszpański (61. 15.Arkadiusz Kasperkiewicz), 29.Michał Marcjanik, 3.Haris Memić, 14.Luis Valcarce – 10.Christian Aleman (76. 37.Mateusz Stępień), 6.Sebastian Milewski, 7.Adam Deja, 36.Michał Bednarski, 77.Mateusz Żebrowski (61. 9.Artur Siemaszko) – 68.Karol Czubak (90. 8.Marcus Vinicius).

Zagłębie: 30.Dominik Hładun – 26.Kacper Chodyna, 2.Aleksandar Pantić, 3.Sasa Balić, 77.Mateusz Bartolewski (73. 5.Lorenco Simić) – 9.Erik Daniel (46. 7.Sasa Żivec), 8.Łukasz Poręba, 20.Ilja Żygulow (46. 99.Łukasz Łakomy), 18.Filip Starzyński (90. 36.Oliwier Sławiński), 16.Adam Ratajczyk – 11.Tomas Zajic (46. 17.Patryk Szysz).

Żółte kartki: Memić, Deja, Krzepisz, Valcarce – Poręba, Chodyna.

Sędziował: Włodzimierz Bartos (Łódź).

30 listopada 2021, Kielce

Korona Kielce – Górnik Łęczna 1:2 (1:0)

Bramki: Dawid Błanik 25 – Bartosz Rymaniak 67, Bartosz Śpiączka 82

Korona: 73. Marcel Zapytowski – 23. Adrian Danek, 95. Mario Zebić, 14. Michał Koj (41, 96. Przemysław Szarek), 11. Łukasz Sierpina – 6. Jacek Podgórski, 20. Marcin Szpakowski, 55. Marcel Gąsior, 24. Filipe Oliveira (65, 8. Zvonimir Petrović), 17. Dawid Błanik (65, 7. Jakub Łukowski) – 9. Adam Frączczak (79, 77. Jakub Górski).

Górnik: 33. Maciej Gostomski – 20. Bartosz Rymaniak, 21. Kryspin Szcześniak, 2. Tomasz Midzierski (46, 3. Leandro), 29. Daniel Dziwniel – 24. Michał Goliński, 7. Tomasz Tymosiak (46, 88. Alex Serrano), 6. Janusz Gol (64, 19. Przemysław Banaszak), 77. Damian Gąska (90, 22. Serhij Krykun), 70. Jason Lokilo – 18. Bartosz Śpiączka (86, 8. Szymon Drewniak).

Żółte kartki: Podgórski, Łukowski – Lokilo, Rymaniak, Śpiączka, Goliński.

Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

30 listopada 2021, Grudziądz

Olimpia Grudziądz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 pd. (0:2, 2:0) k. 4:2

Bramki: Jakub Bojas 71 (k), 76 (k), Piotr Witasik 118 – Hubert Michalik 21, Łukasz Sosnowski 37 (k), 95 (k)

Olimpia: 1. Adrian Olszewski – 14. Patryk Leszczyński (46, 16. Filip Rzepka), 66. Piotr Witasik, 25. Krzysztof Wicki, 21. Adrian Karankiewicz, 23. Marcin Warcholak – 11. Tomasz Kaczmarek (46, 7. Najim Romero; 79, 64. Jakub Nawrocki), 22. Filip Karmański (46, 6. José Cabrera), 18. Marko Zawada (106, 4. Hubert Mich), 10. Michał Cywiński – 17. Jakub Bojas.

Świt: 57. Jakub Lemanowicz – 8. Mateusz Długołęcki, 3. Sebastian Cuch, 2. Radosław Kamiński, 19. Patryk Cieślak – 11. Filip Kowalczyk (78, 27. Marcel Niesłuchowski), 64. Łukasz Sosnowski, 16. Jacek Tkaczyk, 33. Szymon Kuźma, 7. Hubert Michalik (78, 25. Jan Nawotczyński) – 9. Arkadiusz Gajewski (106, 6. Karol Drwęcki).

Żółte kartki: Karmański, Witasik, Warcholak – Michalik, Cuch, Nawotczyński, Gajewski, Cieślak.

Sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button