TRÓJMIASTO

Przestraszyła się pająka w czasie jazdy i wjechała w sygnalizator. Dostała mandat

Pomorskie

9 września policjanci wejherowskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Luzinie na ul. Lęborskiej.

Kierująca citroenem uderzyła w sygnalizator świetlny dla pieszych. Na szczęście kierującej nic poważnego się nie stało. Została ona ukarana mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Jak ustalili policjanci przyczyną zdarzenia było to, że 35-latka przestraszyła się pająka, który wszedł jej na nogę podczas jazdy.

W sobotę przed południem dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło w Luzinie na ul. Lęborskiej. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci z wejherowskiej drogówki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz ustalali okoliczności kolizji drogowej.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 35-letnia kierująca citroen, jadąc ulicą Lęborską w kierunku miejscowości Strzebielino straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do prawej krawędzi jezdni, uderzając w sygnalizator S5.

Funkcjonariusze zbadali kierującą alkotestem, 35-latka była trzeźwa. Dodatkowo policjanci przyczynę utraty panowania nad citroenem. Okazało się, że kobieta przestraszyła się pająka, wszedł jej na nogę, dlatego straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w sygnalizator.

Kierująca została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 zł oraz 10 punktami karnymi.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button