RÓŻNOŚCI

Projekt „Twarze Runmageddonu”. Prawdziwe emocje zawodników ekstremalnego biegu z przeszkodami

Runmageddon

Projekt „Twarze Runmageddonu” ukazuje przemianę, która dokonuje się w uczestnikach ekstremalnego biegu z przeszkodami.

To wyraziste, oryginalne fotografie, które nie tylko przedstawiają prawdziwe emocje zawodników, ale także poruszą niejednego obserwatora.

ZOBACZ TAKŻE: Twarze Runmageddonu – emocje pokazane na fotografiach

O tym, że Runmageddon zmienia ludzi, ich sposób myślenia o sobie oraz o własnych możliwościach przeczytać można w niejednej, medialnej publikacji. Pokonując Runmageddon, większość startujących czuję niezwykły przypływ energii i pozytywnych emocji, które dodają życiowej odwagi, mobilizują oraz motywują. Przemianę, która się w nich dokonuje najlepiej widać na twarzach uczestników zaraz po ukończeniu biegu.

Twarze Runmageddonu (fot. Dominik Śmiałowski/Runmageddon)

Co doskonale oddaje nowy projekt realizowany we współpracy z Runmageddonem przez fotografa Dominika Śmiałowskiego, który postawił sobie za cel uchwycenie zmiany w portretach Runmageddończyków. Celem projektu pt. „Twarze Runmageddonu” łączącego ekstremalny bieg z przeszkodami ze sztuką – fotografią jest przygotowanie kilkuset zdjęć Runmageddończyków przed startem i tuż po nim, a także wydanie tych najlepszych w albumie i podzielenie się nimi podczas wystawy. Uczestnicy, którzy decydują się na udział w projekcie, przychodzą do studia znajdującego się tuż przy lini startu i mety, wypoczęci tuż przed rozgrzewką, a wracają pełni porunmageddonowych emocji.

Twarze Runmageddonu (fot. Dominik Śmiałowski/Runmageddon)

W 2019 roku Dominik Śmiałowski wykonał 20 000 zdjęć na 5 ekstremalnych eventach nad morzem w Trójmieście, w kopalni na Śląsku, w Warszawie, we Wrocławiu i Łodzi.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button