FILM I SERIALE

Nowy serial „Kozacka miłość”. Młoda i piękna Marysia Sotnyk dorasta u bogatego Kozaka i… [ZDJĘCIA]

Serial „Kozacka miłość”

W poniedziałek, 30 listopada Dwójka zaprasza widzów na premierowy odcinek rosyjsko-ukraińskiego kostiumowego melodramatu „Kozacka miłość”.

Losy bohaterów będzie można śledzić od poniedziałku do piątku.

Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. „Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś, gdy rodzice dziewczyny przedstawiają jej bogatego kupca Piotra Kolewanowa, który prosząc o jej rękę, obiecuje spłacić rodzinne długi. Aby być razem, kochankowie będą musieli znosić separację, oszustwo i przekleństwo swoich bliskich. Po przybyciu na wieś Stepan przedstawia Alenę, jako swoją siostrę, nie przypuszczając, że los pokrzyżuje ich plany.

W serialu zobaczymy plejadę rosyjskich i ukraińskich aktorów m.in. Zoryanę Marchenko (Marysia Sotnyk), Ekaterinę Olkinę (Alena), Viecheslava Drobinkova (Stepan Gruszin), Dmitrija Nazarova (Gregori Sotnyk) czy Aleksandra Mokhova (Piotr Kolewanow).

Reżyserem jest Alexander Mokhov – aktor i reżyser. Wystąpił m.in. w „Szczęściarzu” (2006) Vladimira Yakanina, „Domu Słońca” (2009) Garika Sukachova, „Wesołkach” (2009) Felixa Mikhailova oraz „Spalonych słońcem 2: Oczekiwaniu” (2010) Nikity Mikhalkova, a wyreżyserował m.in. seriale „Uczitiel w zakonie” (2007, 2010), obyczajowy „Piesocznyj dożd” (2008) czy dramat polityczny „Jelcyn. Trzy dni w sierpniu” (2011).

Serial „Kozacka miłość” („Poka stanica spit”) zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Niebawem serial obejrzą również widzowie w Macedonii. Produkcja liczy 270 odcinków.

„Kozacka miłość” – emisja od poniedziałku do piątku, premierowy odcinek 30 listopada o godz. 18:45 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button