RÓŻNOŚCI

Twarze Runmageddonu – emocje pokazane na fotografiach

Runmageddon 2019

1 746 metamorfoz, udokumentowanych na około 20 tysiącach zdjęć, w trakcie pięciu edycji Runmageddonu – tak prezentują się efekty projektu Twarze Runmageddonu.

Twarze Runmageddonu
Twarze Runmageddonu (fot. Dominik Śmiałowski/Runmageddon)

Fotograf Dominik Śmiałowski zainspirowany przemianą osób startujących w ekstremalnym biegu z przeszkodami chciał pokazać na zdjęciach ich metamorfozę. Zestawiał fotografie sprzed biegu oraz te, wykonane tuż po przekroczeniu mety, by uchwycić emocje, pulsującą w żyłach adrenalinę.

Twarze Runmageddonu
Twarze Runmageddonu (fot. Dominik Śmiałowski/Runmageddon)

Runmageddon zmienia ludzi, a udowadniają to setki inspirujących historii, które można znaleźć w wielu publikacjach oraz na kanałach social mediowych. Zdjęcia pozwoliły uchwycić emocje wyrysowane w oczach, mimice startujących. Niezależnie od poziomu ekstrawertyzmu czy introwertyzmu osób, każde z nich pokazuje zmianę. W tym niecodziennym projekcie udział wzięło ponad 1700 osób, kobiet i mężczyzn choć tych drugich było nieco więcej (56%). Przeglądając zdjęcia zauważyć można, że najwięcej bohaterów projektu miało brązowe oczy (72%) i brązowy kolor włosów – 48% postaci to bruneci lub brunetki. Projekt realizowany był podczas pięciu eventów. Z ponad 1700 osób, które wzięło w nim udział, 50 znajdzie swoje zdjęcia w pamiątkowym albumie wydanym w ramach zwieńczenia akcji. Ponadto zdjęcia można także znaleźć na profilu facebook Runmageddonu oraz w licznych postach uczestników projektu z hasztagiem #TwarzeRunmageddonu.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button