LUBLIN

Poszukiwany mężczyzna przyszedł do komendy z walizkami. Zmęczył się ukrywaniem

Lubelskie

To już kolejny raz w tym roku kiedy do kraśnickiej komendy stawił się poszukiwany mężczyzna celem odbycia kary pozbawienia wolności zasądzonej przez sąd.

33-latek ukrywał się przed więzieniem od października ubiegłego roku. Za kratami ma spędzić ponad 5 miesięcy. Jak sam przyznał się mundurowym, przyszedł na komendę, gdyż „męczy go ukrywanie się i nie chce tak dalej funkcjonować”.

14 lutego w godzinach porannych na dyżurce kraśnickiej komendy zameldował się 33-letni mieszkaniec Kraśnika. Zdziwieni dyżurni Policji zauważyli, jak otwiera drzwi i wnosi ze sobą dwie wypełnione rzeczami walizki.

Po chwili sytuacja była już jasna. Mężczyzna oznajmił, że męczy go już ukrywanie się przed Policją i nie chce tak dalej funkcjonować. Funkcjonariusze z wyrozumiałością podeszli do tego tematu spełniając jego prośbę. Dwie torby wypełnione były już rzeczami, które przygotował sobie do zakładu karnego. Poszukiwany tego samego dnia został przetransportowany do więzienia gdzie spędzi ponad 5 miesięcy za kradzieże. Ukrywał się przed karą od października 2021 roku.

To już kolejny przypadek w tym roku, kiedy to na policję zgłasza się poszukiwany celem dobrowolnego oddania się w ręce wymiaru sprawiedliwości. Na początku stycznia stawił się w kraśnickiej komendzie z całym ekwipunkiem 26-letni mieszkaniec Kraśnika (woj. lubelskie), za którym wystawiony był list gończy przez Sąd Okręgowy w Lublinie. Mężczyzna miał do odsiadki 1,5 roku kary pozbawienia wolności za kłopoty z narkotykami.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button