RÓŻNOŚCI

Polsat. Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia. Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Dr Alban i inni artyści

Sylwester 2021/2022

Powrót na Stadion Śląski po dwuletniej przerwie, aby wspólnie świętować najważniejszą imprezę roku – Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie.

Nowy Rok najlepiej przywitać razem tanecznym krokiem z optymizmem i radością. Wśród gwiazd między innymi: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała.

Muzyczna podróż na koniec roku

To będzie niezapomniana noc! Bądźcie z nami podczas relacji na żywo z najlepszego koncertu ostatniego dnia 2021 roku i z przytupem oraz w szampańskich humorach przywitajcie kolejny rok! Pozwólcie porwać się w tę wyjątkową muzyczną podróż przy największych hitach lat i dekad!

Kto wystąpi na Sylwestrze Szczęścia?

Początek sylwestrowego świętowania 31 grudnia od godz. 20:00! Na powitanie Nowego Roku największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego między innymi Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila i Doda, która zawsze udowadnia, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabiera wszystkich tam, gdzie ma swój dom, a Ewelina Lisowska prowadzi w stronę słońca! Wśród artystów także Dawid Kwiatkowski, który pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste, a Enej podaruje nam kamień z napisem LOVE.

Specjalne taneczne lekcje

Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca!.

Zapraszamy do wspólnej zabawy

W roli prowadzących imprezy między innymi niezastąpiony Krzysztof Ibisz i energetyczna Karolina Gilon.

Sylwester Szczęścia na żywo ze Stadionu Śląskiego w piątek 31 grudnia od godz. 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button