POLSKA

Pandora Gate. Afera pedofilska. Patoyoutuber Stuart B. – Stuu zatrzymany w Wielkiej Brytanii

Patologia w Internecie

Za patoyoutuberem Stuartem B. „Stuu” został wydany list gończy po decyzji Sądu, który wyraził zgodę na tymczasowy areszt.

„Poszukiwany od wczoraj listem gończym youtuber Stuart B. „Stuu” dzięki ścisłej współpracy i przekazanym informacjom przez policjantów Biura Międzynarodowej Współpracy Policji i Oficera Łącznikowego Policji został dzisiaj zatrzymany przez policjantów brytyjskich” – przekazała polska Policja.

„Oficer Łącznikowy Policji w Wielkiej Brytanii oraz policjanci Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji cały czas byli w kontakcie z policjantami w Wielkiej Brytanii wskazując miejsce pobytu Stuu. Wydany wczoraj list gończy umożliwił zatrzymanie go” – dodano.


3 października br. Sylwester Wardęga opublikował materiał, w którym opisał możliwe kontakty pedofilskie celebrytów związanych ze środowiskiem internetowym.

Ich ofiarami miały być dzieci poniżej 15 roku życia.

Głównym oskarżonym w Pandorze Gate jest Stuart „Stuu” Kluz-Burton. Problemy także będą u m.in. freak fightera i influencera Marcina Dubiela, byłego włodarza FAME MMA Michała „Boxdela” Barona czy freak fighterce Agaty Fąk.

Stuu według Wardęgi m.in. miał spotykać się z 13-latką. Okazuje się, że to tylko wierzchołek góry lodowej wśród patoinfluencerów.

13 października Prokuratura Okręgowa w Warszawie wystąpiła do Sądu Okręgowego w Warszawie z wnioskiem o areszt tymczasowy wobec Stuarta B. Chodzi o zarzut dokonania czynów o charakterze pedofilskim i rozpijania małoletnich.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button