FESTIWALEKONCERTY

Orkiestra Dorosłych Dzieci na scenie Pol’and’Rock Festival 2024

30. Pol'and'Rock Festival

Orkiestra Dorosłych Dzieci – supergrupa składająca się z członków kultowych polskich zespołów – zasila line-up Małej Sceny 30. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Orkiestra Dorosłych Dzieci to zespół doświadczonych artystów z polskiej sceny rockowej, który zapowiada nową erę w muzyce. Ich działalność wzbudza wielkie emocje wśród fanów klasyki rocka, mimo że działają stosunkowo krótko. Grupa już zdążyła zyskać uznanie dzięki energicznemu brzmieniu i unikalnemu połączeniu talentów. W składzie znajdują się ikony takie jak Grzegorz Kupczyk (ex Turbo) czy Kuba Płucisz (ex IRA). Można się spodziewać wysokiego poziomu artystycznego i fascynujących interpretacji legendarnych polskich kawałków.

Trzon supergrupy stanowią legendy polskiej sceny rockowej:

  • Grzegorz Kupczyk – wokal (CETI, ex Turbo, Non Iron)
  • Adam Wolski – wokal (Golden Life)
  • Kuba Płucisz – gitara (ex IRA)
  • Grzegorz „Ornette“ Stępień – bas, wokal (Ornette, ex Oddział Zamknięty)
  • Piotr „Peter“ Łukaszewski – gitara (Ptaky, ex m.in. IRA, Skawalker, Fuzz)
  • Paweł „Gunsess“ Oziabło – gitara (ex Oddział Zamknięty, Schody)
  • Maciej „Ślimak“ Starosta – perkusja (Acid Drinkers, Flapjack i SIQ)

Orkiestra Dorosłych Dzieci wystąpiła na koncercie plenerowym w Warszawie z okazji 32. Finału WOŚP i ogłoszeniu wyniku zbiórki. Udział supergrupy na 32. Finale WOŚP okazał się nie tylko sposobnością do prezentacji świeżego repertuaru, lecz także nowych interpretacji największych hitów, za sprawą których artyści są rozpoznawalni.

30. Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki.

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival!

Ogłoszonymi do tej pory zespołami są: Modestep, Enej, MEUTE, Flogging Molly, T.Love, Guano Apes, Flapjack, Clawfinger, Sick Of It All, CelKilt, Motionless in White, Electric Callboy, Myrath, Kasia Kowalska, The Warning oraz Less Than Jake.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button