MOTOSPORT

Kuba Przygoński odebrał Puchar Świata w rajdach Cross Country 2018

Kuba Przygoński odebrał Puchar Świata FIA

W Filharmonii Petersburskiej odbyła się uroczysta gala FIA, na której Kuba Przygoński odebrał Puchar Świata FIA w rajdach terenowych.

Zawodnik ORLEN Team podczas wydarzenia był jedynym Polakiem, który wziął udział w uroczystym zakończeniu sezonu największej na świecie organizacji zarządzającej sportem samochodowym.

Podczas imprezy nagrody odebrali zwycięzcy i jednocześnie najbardziej utalentowani kierowcy rajdowi w F1, rajdach cross-country czy WRC. Wśród takich sław jak m.in Lewis Hamilton, znalazł się także Jakub Przygoński, który wspólnie z pilotem Tomem Colsoulem odebrał nagrodę za zwycięstwo w Pucharze Świata w rajdach Cross Country 2018!

Jakub Przygoński z pilotem Tomem Colsoulem odebrał nagrodę za zwycięstwo w Pucharze Świata w rajdach Cross Country 2018 (fot. pras.)

– To mój największy sukces w dotychczasowej karierze w motosporcie. Czuję się wyróżniony
i zaszczycony, że mogę reprezentować Polskę na tak prestiżowym wydarzeniu. Dopiero teraz do mnie dociera, że jesteśmy jedną z najlepszych drużyn na świecie w rajdach terenowych – mówi Kuba Przygonński, zawodnik ORLEN Team i zdobywca Pucharu Świata FIA cross-country 2018.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button