TRÓJMIASTO

Jelitkowo. Gruzin wjechał samochodem na plażę. Otrzymał ogromny mandat

Gdańsk

Policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję wobec 34-letniego obywatela Gruzji, który wjechał toyotą na plażę w Jelitkowie.

Tam zakopał się w piachu i nie mógł wyjechać. Podczas zdarzenia sprawca uszkodził chodnik i krawężnik. Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę 10 tysięcy złotych i 8 punktami karnymi.

W piątek (19 kwietnia) po godzinie 07:00 policjanci odebrali zgłoszenie, że na plażę w Jelitkowie w Gdańsku na wysokości wejścia numer 67 wjechał samochód, który ugrzązł w piachu i nie może wyjechać.

Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego, którzy wylegitymowali 34-letniego obywatela Gruzji kierującego toyotą.

Podczas interwencji mundurowi ustalili, że kierowca, wjeżdżając na plażę, nie zastosował się do znaku zakazu ruchu, a ponadto uszkodził chodnik i krawężnik.

Gdańsk. Jelitkowo. Wjechał samochodem na plażę (fot. policja)

O zdarzeniu został powiadomiony między innymi Gdański Zarząd Dróg i Zieleni oraz Urząd Morski w Gdyni. Za spowodowanie zdarzenia drogowego i za złamanie zakazu ruchu, 34-latek z Gruzji został ukarany dwoma mandatami po 5 tysięcy złotych i 8 punktami karnymi. Kierujący w obecności policjantów wezwał holownik, który usunął jego pojazd z plaży.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button