FILM I SERIALE

Find Me in Paris – Znajdź mnie w Paryżu. Trzeci sezon serialu o ambitnej baletnicy nie z tej epoki. Lena – podróżniczka w czasie [ZDJĘCIA]

Serial "Find Me in Paris" - Znajdź mnie w Paryżu

Trzeci sezon serialu o ambitnej baletnicy nie z tej epoki, tj.  Znajdź mnie w Paryżu (Find Me in Paris) można już oglądać.

1905 rok. Lena Grisky (Jessica Lord) jest rosyjską księżniczką i zarazem utalentowaną uczennicą szkoły baletowej w Paryżu. Dziewczyna ma stać się nową gwiazdą światowego tańca. Jednak pewnego dnia jej chłopak Henri (Christy O’Donnell) daje jej naszyjnik należący od lat do jego rodziny i za jego sprawą Lena przenosi się do XXI wieku. W trzecim sezonie Lena kończy ostatni rok w szkole baletowej i rywalizuje z elitą świata tańca. Jednocześnie poznaje swoją prawdziwą tożsamość sprzed podróży w czasie. Urokliwy miniserial obyczajowy mówiący o podróżowaniu w czasie i odkrywaniu świata przyszłości. W roli głównej występuje Jessica Lord (The Next Step: Le Studio).

Kiedy Lena Grisky, studentka Paryskiej Szkoły Baletowej Opery, przypadkowo podróżuje w czasie z 1905 roku do obecnego roku, musi szybko dostosować się. Ma nadzieję zachować swoją tajemnicę i ukryć się przed niebezpiecznymi Kolekcjonerami Czasu.

ZNAJDŹ MNIE W PARYŻU skupia się na Lenie Grisky, typowej nastolatce uczęszczającej do Paris Opera Ballet School, najbardziej elitarnej instytucji tanecznej na świecie. Ale Lena ma sekret. Jest podróżniczką w czasie, przypadkowo wypchnięta z 1905 do XXI wieku przez swojego chłopaka Henriego. Uwięziony w przeszłości Henri robi wszystko, co w jego mocy, aby znaleźć sposób, by sprowadzić ją do domu. W międzyczasie Lena próbuje dopasować się w surowym liceum i rygorystycznym treningiem baletu. Zostaje nawet członkiem elitarnej podziemnej tanecznej grupy THE BLOK, starając się jednocześnie zachować swój sekret. W trzecim sezonie Lena kończy ostatni rok w Paris Opera Ballet School i rywalizuje z elitą świata baletu o zajęcie miejsca w Biurze, jednocześnie poznając jej prawdziwą tożsamość jako spadkobierczyni podróży w czasie.

W obsadzie znaleźli się również Eubha Akilade (Eve), Hannah Dodd (Fighting with My Family), Rory J. Saper (Tarzan: Legenda), Castle Rock Peters (Następcy 2). Twórcami produkcji są Jill Girling oraz Lori Mather-Welch (obydwoje wystąpili w serialu Queer as Folk).

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button