FESTIWALEFILM I SERIALE

Festiwal OFF Camera – nie sposób zobaczyć wszystkiego [ZDJĘCIA]

Festiwal OFF Camera 2019

Z roku na rok krakowski Festiwal OFF Camera rozwija skrzydła.

Mnogość atrakcji, spotkań, projekcji, zajęć sportowych z gwiazdami, nawet najbardziej zagorzałych wielbicieli kina może przyprawić o ból głowy. Co wybrać, gdzie pójść, z czego zrezygnować. To tylko część dylematów z jakimi musi uporać się uczestnik festiwalu. Postaraliśmy się wybrać najciekawsze pozycje.

Wśród nich spotkanie z jurorką oceniającą polskie filmy, laureatką Oscara Marcią Gay Harden, Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna, wręczenie nagród Script Pro, premiera drugiego sezonu serialu „Pod powierzchnią”.

Na spotkaniu z fanami „Pod powierzchnią” pojawili się występujący w serialu aktorzy: Magdalena Boczarska, Michalina Łabacz, Małgorzata Hajewska oraz Bartłomiej Topa. Także pojawili się: Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka; autor zdjęć, Bogumił Godfrejow oraz Borys Lankosz i Bartosz Konopka – reżyserzy.

Reżyser „Notting Hill” George Michell opowiedział o swojej pracy nad filmem podczas specjalnego seansu. „Krew Boga” Bartosza Konopki to film, który wejdzie w maju do kin i może namieszać w mediach swoją tematyką ukazującą ciemne strony klerykalizmu w średniowieczu.

Już dziś gala zakończenia, a jeszcze jutro można obejrzeć ostatnie filmy. Do zobaczenia za rok.
(Artur Rakowski)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button