FESTIWALEKONCERTY

Energetyczna kapela ska-punkowa Less Than Jake w line-upie Pol’and’Rock Festival 2024

Festiwale w Polsce

Jedna z najbardziej energetycznych kapel ska-punkowych na świecie – Less Than Jake – wystąpi na Dużej Scenie 30. Pol’and’Rock Festival.

Historia zespołu Less Than Jake jest nie do opisania jedynie poprzez liczbę tras koncertowych czy albumów na koncie. To, co naprawdę wyróżnia tę legendarną ekipę, to niepowtarzalna energia, którą przywożą ze sobą na wszystkie występy. Od małych klubów po ogromne festiwale, od miasteczek w USA po największe sceny świata, ich muzyka zawsze dotyka serc i rozgrzewa dusze.

Ich najnowsza płyta, Silver Linings, to prawdziwa gratka dla fanów, a dla zespołu kolejny kamień milowy w ich bogatej karierze. Wydany przez Pure Noise Records, ten album to manifest pełen energii i radości życia, zawierający odrobinę refleksji nad rzeczywistością.

Chris DeMakes, Roger Lima, Buddy Schaub, Peter „JR” Wasilewski i Matt Yonker (nowy perkusista) – w tym składzie muzycy przekraczają granice gatunków i pokazują, że muzyka może być zarówno źródłem rozrywki, jak i wyjściem do głębszych rozważań. Ich teksty są nie tylko odzwierciedleniem życiowych doświadczeń, ale także oceanem inspiracji i radości dla setek tysięcy fanów na całym świecie.

30. Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki.

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival!

Ogłoszonymi do tej pory zespołami są CelKilt – francuska grupą od hardcorowych brzmień, Motionless in White – amerykańskie legendy metalcore’u, Electric Callboy – muzyczni rewolucjoniści z Niemiec, Myrath – bliskowschodni heavy metal oraz Kasia Kowalska, która powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata ze swoim debiutanckim albumem Gemini.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button