POLSKA

#ZostańWDomu. Jacek Sutryk o wyborach: „Nie będę siedział cicho! Łamie się konstytucję” [WIDEO]

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk krytykuje rządzących, którzy na siłę chcą przeprowadzić 10 maja wybory prezydenckie w Polsce.

Upomina też mieszkańców swojego miasta, by w czasie epidemii koronawirusa zostali w domu. Niestety są czarne owce, które nie przestrzegają tych zaleceń czy też kwarantanny.

– Nie potrafimy zrozumieć prostego przekazu, że jest niebezpiecznie? Dlaczego inne społeczeństwa potrafią z tym sobie poradzić? A u nas trzeba zamknąć parki i postawić 20 metrowy płot?! Tacy jesteśmy nienormalni? Po cholerę łazimy i nie możemy usiedzieć na tyłku. Wiem, że jest ciężko! – apeluje prezydenta Wrocławia.

Szkoda, że w Polsce jest mało takich osób, które potrafią stanowczo mówić co sądzi się o obecnej sytuacji. W większości jest to głos Polaków! Niestety nie możemy tego pokazać podczas wyborów, gdyż wielu osobom nie chce się wychodzić na głosowania podczas danych wyborów.

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk mówi m.in.

– Już mi 37 lokalizacji przyszłych punktów komisji obwodowych odmówiło. Mam ludziom wykręcać ręce i łamać kręgosłupy, bo wybory są najważniejsze?

– Dlaczego nagle, zamiast zająć się tarczą osłonową dla polskich przedsiębiorców, o 2. w nocy wprowadza się artykuł 177., który w istocie zmienia Kodeks wyborczy? Zawsze się to robi pod jakimś płaszczykiem, nie podoba mi się taki sposób stanowienia prawa! Nie rozumiem, dlaczego łamie się regulamin Sejmu, łamie się konstytucję i dlaczego zachęca się nas do wychodzenia na zewnątrz, mówiąc, że jest zagrożenie, nie wolno wychodzić, ale jeśli chodzi o wybory to jest wszystko w porządku. Nie jest wszystko w porządku i nie będzie…

– Już jestem wkurzony na wszystkich i na rządzących, i na opozycję, że jest taka dupowata. Jestem wściekły, mam tego wszystkiego dość. Zróbmy z tym porządek, bo to jeden wielki obłęd

– Mam nadzieję, że będzie to wysyłanie tylko do urn wyborczych, a nie do innych urn…

– We Francji rozchorowali miliony osób i odwołali drugą turę. Chcemy podobnego scenariusza?

Komentarze internautów:

– Człowieku Ty powinieneś rządzić naszym krajem…

– Ma Pan jaja Panie Jacku i jestem dumny, ze prezydentem Wrocławia jest odważny facet. Nie tylko Pan jest wkur%@iony.

– Jest pan fantastycznym człowiekiem!!! Jestem mieszkanką Szczecina.
Chcę takiego prezydenta w swoim mieście!!! Pozdrowienia dla Wrocławia! Robi pan dobrą robotę !

Tagi
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
Back to top button
Close