FESTIWALEKONCERTY

Zespół Ferocious Dog zagra na 28. Pol’and’Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata

Na taką muzykę czeka i taką muzykę lubi publiczność Pol’and’Rock Festival!

Do line-upu 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata dołącza folkowa kapela Ferocious Dog.

Ferocious Dog to sześcioosobowy zespół pochodzący z Wielkiej Brytanii (dokładnie z Warsop, Nottinghamshire). Grają folk punk, celtycki folk i punk rock. Kapela gra od 1988 roku i przez lata swojej działalności byli headlinerami największych tras i festiwalu w Wielkiej Brytanii i w Europie. Supportowali między innymi takie zespoły, jak New Model Army. W 2015 roku zagrali na Festiwalu Glastonbury.

Swój pierwszy album wydali w 2013 – krążek został przyjęty bardzo dobrze zarówno przez folkową, jak i metalową prasę. Swoją najnowszą płytę, The Hope, wydali w 2021 roku. Singiel The Hope to utwór o nadziei – to wiadomość, która mówi, że na końcu nawet najciemniejszego tunelu jest światło.

28 edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek – Broczyno, 7 kilometrów od Czaplinka, w województwie zachodniopomorskim.

Festiwal będzie mieć formę pokojowej manifestacji – przesłaniem wydarzenia jest: wojnie NIE! Na dwóch scenach wystąpi 42 wykonawców z Polski i świata, m.in. Jinjer, Wolf Alice, King Gizzard & The Lizard Wizard, Clutch, Laura Cox, Stake, GWAR, Me And That Man, Spięty, Sztywny Pal Azji, Strachy na Lachy i Voo Voo.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button