FILM I SERIALE

Zapowiedź Stranger Things 4. Ukryta wiadomość. „Jedenastko, słyszysz mnie?”

Serial Stranger Things

Trwają zdjęcia do Stranger Things 4.

Stranger Things to list miłosny do klasycznych filmów gatunkowych z lat 80-tych, które porwały całe pokolenie. Jego akcja rozgrywa się w pozornie zwyczajnym miasteczku Hawkins w amerykańskim stanie Indiana. Po tym, jak pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu, jego przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie brakuje tajnych eksperymentów rządowych i przerażających sił nadprzyrodzonych Pod powierzchnią miasta kryją się niebezpieczne wrota, które łączą nasz świat z potężną i mroczną krainą. Przyjaźnie zostaną wystawione na próbę, a życie bohaterów ulegnie zmianie, ponieważ to, co odkryją, zmieni Hawkins, a być może cały świat, na zawsze.

W opisie filmu widzimy liczby „002/004”.

Prawdopodobnie oznacza premierę tego serialu zaplanowaną na 4 lutego lub 2 kwietnia 2022 roku. Chyba, że to coś innego…

Do stałej obsady: Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Joe Keery, Natalia Dyer, David Hopper czy Winona Ryder dołączą m.in. Joseph Quinn, Robert Englund, Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Sherman Augustus i Tom Wlaschiha.

Stranger Things (fot. pras.)
Stranger Things (fot. pras.)

Od momentu premiery w 2016 roku, Stranger Things stał się światowym fenomenem i zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do tak prestiżowych nagród jak Emmy, Złote Globy, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, Peabody Award, AFI Program of the Year, People’s Choice Awards, MTV Movie & TV Awards, Teen Choice Awards i wiele innych. Serial był trzykrotnie nominowany do Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny. Trzeci sezon był oglądany w ponad 40 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech dni od premiery oraz w 64 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech tygodni.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button