KATOWICE

Wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego mężczyznę. Rozpoznajesz ich?

Ruda Śląska

Policjanci z rudzkiej dwójki dążą do ustalenia tożsamości dwóch mężczyzn, którzy 11 listopada 2023 roku wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego mężczyznę.

W wyniku upadku pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy i przebywa w szpitalu. Apelujemy do świadków, ale także do osób rozpoznających sprawców o kontakt z rudzkimi policjantami. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość!

Zdjęcie z kamery monitoringu w tramwaju – wizerunek sprawcy (fot. policja)

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w sobotę 11 listopada, w tramwaju linii 9, na przystanku Wirek-Katowicka. Śledczy z Komisariatu Policji II w Rudzie Śląskiej na podstawie nagrania z kamery monitorującej tramwaj ustalili, że sprawcami byli dwaj mężczyźni, których wizerunki publikujemy.

Głównym prowodyrem był mężczyzna w wieku 25-35 lat, ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty z białymi wstawkami. Mężczyzna ten ma charakterystyczne tatuaże na szyi oraz dłoniach. Obaj sprawcy mieli na głowach niebieskie czapki.

Zdjęcie z kamery monitoringu w tramwaju – wizerunek sprawcy (fot. policja)

Śledczy prowadzący sprawę spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu niepełnosprawnego rudzianina, proszą świadków tego zdarzenia lub osoby mające informacje o sprawcach o informacje poprzez anonimową skrzynkę „Powiadom nas”, bądź kontakt z policjantami komisariatu pod numerem telefonu 47 854 1610.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Jak można zaatakować niepełnosprawnego? i jeszcze wypchnąć go z tramwaju? 🙁 takie ludzkie śmiecie powinno się utylizować jak ci co wypchnęli tego niepełnosprawnego człowieka 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button