FILM I SERIALE

Trwają ZDJĘCIA do filmu „Psy 3. W imię zasad” Pasikowskiego. Powrót Bogusława Lindy

"Psy 3. W imię zasad” w kinach w 2020 roku

Trwają zdjęcia do filmu „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego.

Obraz trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku. W rolach Franza Maurera i Waldka „Nowego” Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę.

„Psy 3. W imię zasad” (fot. Bartosz Mrozowski/pras.)

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

„Psy 3. W imię zasad” (fot. Bartosz Mrozowski/pras.)

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”.

„Psy 3. W imię zasad” (fot. Bartosz Mrozowski/pras.)

Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja.

„Psy 3. W imię zasad” (fot. pras.)
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button