INNE

Trefl Gdańsk, Legia i Jastrzębski Węgiel. Sportowcy składają życzenia świąteczne [WIDEO]

Sportowe coś tam...

Feliz Navidad w wykonaniu Jastrzębskiego Węgla.

W tym roku przedstawiciele klubu zmierzyli się z hiszpańsko-angielską piosenką świąteczną portorykańskiego wokalisty José Feliciano zatytułowaną „Feliz Navidad”.

Świąteczny spot legionistów

Święta to magiczny czas, który kojarzy się z rodzinnymi spotkaniami, prezentami, chwilami z bliskimi. W okresie świąteczno-noworocznym wielu ludzi rozmyśla nad swoimi marzeniami, celami, a także pragnieniami. Niektórzy chcą osiągnąć sukces w karierze zawodowej, inni liczą na nagły zastrzyk fortuny… a jeszcze inni chcą zostać piłkarzami. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Legia Warszawa przygotowała specjalny materiał, który pokazuje, że warto jest marzyć i dążyć do realizacji swoich celów! W role Świętych Mikołajów wcielili się zawodnicy pierwszej drużyny Legii Warszawa: Bartosz Kapustka, Paweł Wszołek oraz Maik Nawrocki. Zapraszamy do oglądania!

Trefl Gdańsk

„W imieniu całego klubu Trefl Gdańsk składam najlepsze, świąteczne życzenia! Jako honorowi ambasadorzy kampanii społecznej Fundacji Trefl „Oklaski za odblaski” zachęcamy do obejrzenia naszego fluorescencyjnego, świątecznego wideo z życzeniami także szczęśliwego i bezpiecznego roku 2023!”

Lech Poznań (fot. pras.)
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button