FESTIWALEKONCERTY

The Warning zatrzęsie Pol’and’Rock Festival 2024. Prawdziwy ogień gwarantowany!

Festiwale w Polsce

Pora przygotować się na muzyczne tsunami i potężną dawkę adrenaliny na 30. Pol’and’Rock Festival!

The Warning – meksykańskie trio – zawładnie Dużą Sceną.

Energia, która wgniata w fotel, dźwięki, które wstrząsają zmysły – to wszystko będzie można poczuć podczas występu The Warning na 30. Pol’and’Rock Festival! Trzy utalentowane siostry z Monterrey w Meksyku – Daniela „Dany” (gitara, główny wokal, fortepian), Paulina „Pau” (perkusja, wokal, fortepian) i Alejandra „Ale” Villarreal (gitara basowa, fortepian, wokal wspierający) przygotowują się do podbicia Dużej Sceny, przynosząc ze sobą potężne riffy, zaskakujące rytmy i pasjonujące wokale. To będzie prawdziwy ogień!

The Warning podbija serca fanów na całym świecie. Po spektakularnym sukcesie w mediach społecznościowych zespół kontynuuje swoją muzyczną podróż, wydając kolejne przeboje i zdobywając coraz większe uznanie. Ich najnowszy album „ERROR” już zdążył zawładnąć sercami fanów, a teraz przygotowują się do podbicia sceny Pol’and’Rock Festival.

To będzie jedno z tych wyjątkowych muzycznych przeżyć, które zapiszą się w pamięci Najpiękniejszej Publiczności Świata na zawsze. To będzie niezapomniane doświadczenie z energią, która nie zna granic!

30. Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki.

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival! Ogłoszonymi do tej pory zespołami są: CelKilt – francuska grupą od hardcorowych brzmień, Motionless in White – amerykańskie legendy metalcore’u, Electric Callboy – muzyczni rewolucjoniści z Niemiec, Myrath – bliskowschodni heavy metal oraz Kasia Kowalska, która powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata ze swoim debiutanckim albumem „Gemini”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button