MOTOSPORT

Terminarz PGE Ekstraligi 2019. Wszystkie mecze będą transmitowane w telewizji

PGE Ekstraliga 2019

64 mecze sezonu 2019 w PGE Ekstralidze – najlepszej żużlowej lidze świata – będą transmitowane przez nSport+ i Eleven Sports.

Historyczne pod tym względem rozgrywki ruszą w piątek, 5 kwietnia. Finał zaplanowano na 22 września. Tytułu mistrzowskiego broni FOGO Unia Leszno.
W każdej rundzie oba niedzielne mecze będą transmitowane w nSport+, a oba piątkowe w Eleven Sports. Godziny meczów podawane będą w komunikatach PGE Ekstraligi.

Sezon 2019 rozpocznie się 5 kwietnia na stadionie w Częstochowie, gdzie miejscowy forBET Włókniarz podejmie CASH BROKER Stal Gorzów. Tego samego dnia Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Get Well Toruń. Oba piątkowe mecze transmitować będzie Eleven Sports.

W niedzielę, 7 kwietnia nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie broniąca tytułu mistrzowskiego FOGO Unia Leszno. Najlepsza drużyna ubiegłego sezonu zmierzy się na własnym stadionie z BETARD Spartą Wrocław. Nie mniej ciekawie powinno być w Lublinie, gdzie beniaminek Speed Car Motor zmierzy się z MRGARDEN GKM Grudziądz. Oba niedzielne spotkania transmitowane będą w nSport+.

W przyszłorocznym terminarzu mecze PGE Ekstraligi nie są zaplanowane na okres Świąt Wielkanocnych, a 19 i 21 kwietnia są terminami rezerwowymi.

W danej rundzie rozgrywkowej telewizja pierwszego wyboru, którą jest nSport+ może dokonać jednej zmiany dotyczącej wyboru meczu – najpóźniej na pięć tygodni przed jego kalendarzową datą.

TERMINARZ DO POBRANIA

Część finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi 2019 rozpocznie się 1 września, a mistrza Polski poznamy 22 września.

Zestawienie meczów PGE Ekstraligi zaplanowanych w terminach piątkowych i niedzielnych:

GOSPODARZ MECZU PIĄTKI NIEDZIELE
LUBLIN 5 2
LESZNO 3 4
CZĘSTOCHOWA 3 4
ZIELONA GÓRA 3 4
GRUDZIĄDZ 4 3
WROCŁAW 4 3
GORZÓW 3 4
TORUŃ 3 4

(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button