FESTIWALEKONCERTY

Ruszyła sprzedaż wejściówek na Pol’and’Rock Festival 2021

Pol’and’Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata – po roku przerwy – wraca do formy plenerowej i zmienia lokalizację na lotnisko Makowice-Płoty w województwie zachodniopomorskim.

Po raz pierwszy w historii na wydarzeniu obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym organizator pokryje koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi tzw. szybkich testów dla wszystkich wkraczających się na teren festiwalu. Sprzedaż wejściówek ruszyła dziś w godzinach porannych, kolejna tura – wkrótce.

Jak zdobyć wejściówkę?

Koszt wejściówki na Pol’and’Rock Festival to 49 złotych. Kwota pozostaje taka sama bez względu na liczbę dni, na którą przyjeżdża uczestnik, a pobyt na terenie festiwalu możliwy będzie od wtorku 27 lipca do niedzieli 1 sierpnia. Jedna osoba zakupić może do 4 wejściówek, dodatkowo bezpłatnie dystrybuowane będą wejściówki na samochód, camper i przyczepę. Sprzedaż wejściówek odbywać się będzie partiami, ostateczna liczba zależna będzie od obowiązujących w kraju obostrzeń. Wszystkie wejściówki będą imienne.

Dlaczego wejściówki?

27 edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie pierwszą w historii, na której obowiązywać będą wejściówki, a także pierwszą plenerową z ograniczoną liczbą publiczności. Środki z wejściówek przeznaczone zostaną na zabezpieczenie uczestników w związku z pandemią – pokrycie kosztów maseczek, płynów do dezynfekcji oraz tzw. szybkich testów w kierunku koronawirusa, które przeprowadzane będą mieć wszyscy wkraczający na wydarzenia, bez względu na stopień zaszczepienia. Koszty organizacji festiwalu tradycyjnie pokryte zostaną przez sponsorów wydarzenia.

Gdzie oglądać online?

Najbliższy festiwal, podobnie jak zorganizowany w ostatnie wakacje 26. Pol’and’Rock Festival – Najpiękniejsza Domówka Świata, przybierze formę hybrydową, czyli dostępny będzie zarówno dla osób obecnych na miejscu, jak i online. Relację z wydarzenia będzie można śledzić bezpłatnie, poprzez media społecznościowe Fundacji WOŚP i Pol’and’Rock Festival oraz na kanałach partnerów. Dyskutować na temat wydarzenia, a także zadawać pytania między innymi w czasie Akademii Sztuk Przepięknych będzie można na festiwalowym serwerze na Discordzie.

Najpiękniejszy Festiwal Świata – co musisz wiedzieć?

27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca na dawnym latowisku Makowice-Płoty w województwie zachodniopomorskim. Na terenie o powierzchni 50 hektarów znajdą się pola namiotowe, scena, na której wystąpi blisko 30 wykonawców, strefa ASP ze spotkaniami z wybitnymi gośćmi oraz koncertami wieczornymi, a także przestrzenie partnerów.

Line-up 27. Pol’and’Rock Festival ogłoszony zostanie w ciągu najbliższych tygodni. Skład, który pierwotnie potwierdził chęć występu, m.in. grupa Limp Bizkit czy Tagada Jones, otrzymał zaproszenie i podtrzymuje gotowość wystąpienia na kolejnej edycji wydarzenia, w 2022 roku.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button