FESTIWALEKONCERTY

Punk żyje! Booze & Glory na Pol’and’Rock Festival 2023

29. Pol'and'Rock Festival

Punk nigdy nie umarł (choć czasem robi sobie krótką drzemkę).

Londyński skład przez ostatnie 10 lat reprezentuje autentyczny rock’n’roll polsko-brytyjskiej klasy robotniczej i siłę porywającej energii. Witamy z powrotem Booze & Glory.

Booze & Glory to londyński zespół punkowy, który przez ostatnie dziesięciolecie zdobył serca fanów na całym świecie. Muzyka zespołu łączy w sobie tradycyjne brzmienia punk rocka z elementami rock’n’rolla, niosąc silne przekazy pozytywności i nadziei. Charyzma i siła przekazu muzyków sprawiają, że ich występy na żywo są niezapomnianym doświadczeniem.

Najpiękniejsza Publiczność Świata doświadczyła energii Booze & Glory podczas 23. Przystanku Woodstock i 24. Pol’and’Rock Festival.

Zespół bardzo mocno podkreśla swoje antyrasistowskie i apolityczne przesłanie. Jak sami o sobie mówią „zawsze międzynarodowy zespół, z dumą antyrasistowski!”, z byłymi i obecnymi członkami pochodzącymi z Polski, Irlandii, Anglii, Szwecji oraz Grecji.

W ciągu ostatnich lat zespół zagrał ponad 300 koncertów na całym świecie, w tym podczas trasy po Ameryce Północnej z legendarnym Dropkick Murphy’s. Oprócz tego londyńczycy brali udział w europejskiej trasie Persistence Tour oraz grali na takich festiwalach jak Hellfest we Francji i Punk Rock Bowling w Las Vegas.
W 2018 zespół zdobył nagrodę publiczności Vive Le Rock Award.

29. Pol’and’Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Booze & Glory na festiwalu zagrają też Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut, Napalm Death, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Zalewski, Bullet for My Valentine, Royal Republic, Get The Shot, LemON, Rise Of The Northstar, oraz The Rumjacks.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button