FILM I SERIALE

Program dla dzieci. Gofcia i Mochi z udziałem Michelle Obamy – zwiastun

"Gofcia i Mochi"

Dwójka przyjaciół – pacynki Gofcia i Mochi – stara się zarazić swoją miłością do świeżego jedzenia wszystkie odwiedzane przez siebie kuchnie, restauracje, targi, gospodarstwa i domy.

Gaten Matarazzo ze „Stranger Things” (fot. pras.)

Michelle Obama o programie:

Jestem bardzo podekscytowana, że mogłam dołączyć do tego zabawnego, chwytającego za serce i magicznego programu – i nie mówię tego tylko z powodu latającego wózka na zakupy, który jest jednym z bohaterów. Żałuję, że nie było takiego programu, kiedy moje córki były małe. Zapewne jest to rozrywka, która spodoba się całej rodzinie, ale także da rodzicom pewność, że ich dzieci dowiedzą się czegoś wartościowego.

Ten projekt jest pod wieloma względami poszerzeniem moich działań na rzecz wspierania zdrowia dzieci, które podejmowałam jako Pierwsza Dama. Wiemy, że wszyscy kochają dobre jedzenie i ciekawe historie. I właśnie to zapewniają nasi niezwykli i żądni przygód bohaterowie, niezależnie od tego, czy odkrywają możliwości wykorzystania ziemniaków, świat kiszonek, czy sztukę sprzątania rozbitego jajka. Cieszę się, że Gofcia i Mochi angażują się również w projekty poza programem, współpracując z organizacją Partnership for a Healthier America, aby wspólnie pomóc dzieciom wdrożyć w życie zdrowe nawyki, a także umożliwić potrzebującym rodzinom dostęp do świeżych produktów spożywczych, które można wykorzystać do wspólnego gotowania w domu. Bez względu na to, co robią Gofcia i Mochi, zawsze świetnie się bawię, śmiejąc się i odkrywając świat jedzenia oraz gotowania wraz z bohaterami. Jestem przekonana, że Wam i Waszym dzieciom również spodoba się ten format.

Jack Black (fot. pras.)

Na ekranie zobaczymy także m.in. Rashida Jones, Jack Black, Common, Sia, Mandy Moore, Zach Galifaniakis i Gaten Matarazzo ze „Stranger Things”.

Gofcia i Mochi. Michelle Obama (fot. pras.)

O produkcji:

Pewnego razu, głęboko w Krainie Mrożonego Jedzenia, żyła dwójka przyjaciół o imionach Gofcia i Mochi, których połączyło wspólne marzenie: zostać szefami kuchni! Jedyny problem? Wszystko, co gotowali, było zrobione z lodu. Kiedy ci dwaj kompani od dobrego smaku zostają zatrudnieni jako najświeżsi pracownicy dziwacznego supermarketu, są gotowi na kulinarną przygodę życia. Z pomocą nowych przyjaznych twarzy, takich jak właścicielka supermarketu – pani Obama, i magicznego latającego wózka na zakupy, jako ich przewodnika, Gofcia i Mochi wyruszają na globalną misję poszukiwania składników, podróżując do kuchni, restauracji, gospodarstw rolnych i domów na całym świecie. Razem gotują potrawy z prostych składników u boku znanych szefów kuchni, domowych kucharzy, dzieci i celebrytów. Niezależnie od tego, czy zbierają ziemniaki w peruwiańskich Andach, próbują przypraw we Włoszech, czy robią miso w Japonii, ci ciekawscy odkrywcy nie ustępują w poszukiwaniu wyjątkowych smaków i przekonują się, że każdy posiłek to szansa na poznanie nowych przyjaciół. Gofcia i Mochi to ekscytujące zaproszenie dla dzieci i dorosłych do wspólnego gotowania i poznawania kultur z całego świata.

Gofcia i Mochi (fot. pras.)

Data premiery: 16 marca 2021 r.

Format: Serial live-action

Odcinki: 10 x 20 minut

Showrunnerzy: Erika Thormahlen i Jeremy Konner

Producenci wykonawczy: Erika Thormahlen, Jeremy Konner, Tonia Davis, Priya Swaminathan, Barack i Michelle Obama

Z udziałem: Michelle Obama

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button