TEATR

„Premiera, która poszła nie tak” w Teatrze Variete

Nowa premiera krakowskiego teatru

Miejmy nadzieję, że premiera nowego przedstawienia, która już 3 lutego w krakowskim Teatrze Variete pójdzie jednak jak zawsze, czyli bardzo dobrze.

„Premiera, która poszła nie tak” opowiada historię (fikcyjnej) trupy teatralnej Cornley Drama Society, która wystawia sztukę kryminalną z lat dwudziestych, ale, jak sugeruje tytuł, wszystko, co tylko może pójść nie tak… właśnie tak się toczy! Gdy podłoga grozi zawaleniem i zewsząd spadają rekwizyty, pomylona kwestia wydaje się być najmniejszym problemem. Podatni na wypadki aktorzy walczą przez dwa akty z licznymi przeciwnościami losu, aby przetrwać do ostatniej sceny, co rodzi serię komicznych zdarzeń i efektów.

Nie wiemy czy uda im się rozwiązać zagadkę kryminalną, ale pamiętajcie, że w całym tym szaleństwie chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę! A tej na pewno nie zabraknie.

Na scenie między innymi wystąpią: Julia Turczynowicz-Suszycka (Sandra), Michał Felek Felczak (Trevor), Cezary Kołacz (Jonathan), Karol Wolski (Dennis), Hubert Podgórski (Chris), Katarzyna Galica (Annie), Michał Klawiter (Robert).

A to tylko część podwójnej obsady, która w pełnym komplecie pojawia się na ostatnim zdjęciu w galerii.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button