FESTIWALEKONCERTY

Pol’and’Rock Festival 2023. Czas podsumowania

Najpiękniejszy Festiwal Świata

Najpiękniejszy Festiwal Świata dobiegł końca.

To nie tylko koncerty. Przypomnienie najlepszych momentów z ostatnich trzech dni.

Magiczne rozpoczęcie Festiwalu słowami „O jak dobrze Cię widzieć!”

Rozpoczęcie jest zawsze jednym z piękniejszych momentów na Pol’and’Rock Festival. Jurek Owsiak wchodzi na scenę i krzyczy do publiki: „O jak dobrze Cię widzieć!” – to magiczna chwila.

Szanowna Publiczności, kocham Was bardzo. Dziękuję, że jesteście tutaj razem z nami. To właśnie na tym polega, żebyśmy spotykali się dwa razy do roku, czuli energię i budowali ten kraj – Polskę, którą wszyscy kochamy bardzo mocno. […] Zróbmy wszystko, aby także Polska poczuła przez te trzy dni Festiwalu, że takim może być krajem – pełnym miłości, pełnym przyjaźni, pełnym szacunku. Może być krajem, gdzie możemy się do siebie przytulić, gdzie mamy dla siebie dobre słowo. Hej Polsko! To jest właśnie Polska – przecudowna, tolerancyjna, kolorowa, zwariowana, pełna małych dzieciaków, z którymi tu jesteście.

– Jurek Owsiak podczas rozpoczęcia 29. Pol’and’Rock Festival

Piękna, podwójna tęcza nad sceną

Deszczowa pogoda nie zniechęciła Festiwalowiczów do zabawy pod Dużą Sceną. W zamian za wytrwałość mogli zobaczyć piękny widok. Nad sceną pojawiła się ogromna, podwójna tęcza!

Kolorowy Marsz Równości

Już po raz kolejny nasi Festiwalowicze i Festiwalowiczki mogli zobaczyć, że Pol’and’Rock Festival jest miejscem, w którym każdy jest akceptowany i kochany. Tutaj mogą być kim chcą i po prostu czuć się sobą! W Marszu Równości wzięło udział wiele osób, każda z nich wyglądała fenomenalnie!

Spektakularny koncert Krzysztofa Zalewskiego

Są artyści, którzy wiedzą, jak poprowadzić publiczność i znają siłę swojego przekazu. Jednym z nich jest właśnie Krzysztof Zalewski. Artysta przelał całą swoją energię na tłum, roztaczając przy tym niepowtarzalną aurę. A Najpiękniejsza Publiczność Świata nie zawiodła! Ponieśli moc tej muzyki przez całe festiwalowe pole. Pokazali prawdziwą siłę jedności. A klimat dopełniło morze świateł, które można zobaczyć na nagraniu:

Polonez na festiwalowym polu!

Raz, dwa, trzy. Raz, dwa, trzy… Wszyscy wiedzą, jak się tańczy poloneza – Festiwalowicze również!

Festiwalowicze podczas Poloneza na 29. Pol’and’Rock Festival (fot. Radosław Raszka)

Było to piękne, uroczyste widowisko! Na Pol’and’Rock Festival jest wiele okazji do tańca, ale ta akcja zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie.

Sektorówka na koncercie Kwiatu Jabłoni

Pol’and’Rock Festival to niezwykłe momenty! Publika Najpiękniejszego Festiwalu Świata po raz kolejny mogła uczestniczyć w czymś wyjątkowym – rozkładaniu sektorówki, czyli wielkiej, biało-czerwonej flagi, która powstała w 2012 roku z okazji Mistrzostw Europy. 1560 mkw. dumy i wiary w to, że Polska jest naprawdę wspaniała! Właśnie tak uczczono koncert zespołu Kwiat Jabłoni, który pojawił się na Pol’and’Rock Festival.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button