FESTIWALEKONCERTY

Pol’and’Rock Festival 2023. Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie

Polskie festiwale

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej i rocka!

Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę – Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival.

Noko i dwóch braci, Howard i Trevor Gray, w latach 90. założyli zespół, stając się pionierami rytmów elektronicznych. Stworzyli mieszankę doładowaną turbo dawką postmodernistycznej rock’n’rollowej swawoli i wstrząsnęli rynkiem, grając muzykę taneczną na żywo.

Rozpoczęli od intensywnych tras koncertowych dookoła świata w latach 90. i 2000., a następnie występowali jako główne gwiazdy festiwali muzycznych w Europie w latach 2007-2019. W 2023 r. muzycy z Liverpoolu znów ruszają w trasę, zapraszając do współpracy grono wspaniałych artystów, m.in. wokalistę Mary Bykera, DJa Harrego K, basistę Mikeyego Cusicka, keyboardzistę Ashleya Krajewskiego oraz niesamowitego perkusistę Cliffa Hewitta.

Apollo 440 są znani z takich klasyków jak „Stop The Rock”, “Ain’t Talkin’ ‘Bout Dub” czy “Krupa”. Ale to nie wszystko. Kapela stoi także za nagraniami ścieżek dźwiękowych do filmów “Zagubieni w kosmosie” oraz “Aniołki Charliego”.

Nadchodzi impreza wszechczasów napędzana hitami z całej, 30-letniej kariery zespołu Apollo 440!

29. Pol’and’Rock Festival

29. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Poza Apollo 440 na festiwalu zagrają też Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut i Napalm Death.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button