FILM I SERIALE

Plejada gwiazd na premierze filmu „Swingersi”. Julia Wieniawa, Barbara Kurdej-Szatan i inni [ZDJĘCIA]

Premiera filmu "Swingersi"

25 lutego odbyła się uroczysta premiera filmu „Swingersi”.

Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Marcela Leszczak, Misiek Koterski, Barbara Kurdej-Szatan z mężem – Rafałem Szatanem, Julia Wieniawa, Antek Królikowski, Joanna Liszowska.

Nasza krótka recenzja:

Pierwsze 15 minut filmu nudne jak flaki w oleju, ale… w końcu zaczyna się dziać coś śmiesznego.
Gagi dopasowane w punkt! Zakończenie dość zaskakujące. Misiek dał „popalić”! Chcecie więcej? Film wkrótce w kinach.

ZWIASTUNY

Barbara Kurdej-Szatan szuka miłości w nowej komedii. Zobacz kulisy filmu „Swingersi”!

Już 28 lutego na ekrany kin wejdą „Swingersi”. To nowa, zwariowana komedia pomyłek, w której jedną z głównych ról zagrała Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka wcieliła się w Sylwię – lekko zwariowaną dziewczynę, która ma dość facetów, ale wciąż marzy o szczęśliwym związku. Choć ma pecha, zrobi wszystko, aby dać szczęściu szansę. Nawet jeśli wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że powinna się trzymać z daleka od nowego obiektu westchnień.

„Swingersi – to komedia szalona, zwariowana, pełna gagów i absurdalnych zwrotów akcji. Spodoba się każdemu, kto lubi podejść do życia z dystansem i nie traktuje go całkiem serio” – tak o filmie mówi Barbara Kurdej-Szatan.

„Najzabawniejszą sceną do zagrania była ta, w której musiałam przejść z jednego balkonu na drugi w samych majtkach. Nie było to dla mnie bardzo komfortowe, ale pamiętam, że ubawiłam się podczas kręcenia” – wspomina aktorka.

„Swingersi” to komedia o miłosnych manewrach, którą najlepiej obejrzeć w dużym gronie. Oprócz Barbary Kurdej-Szatan na ekranie zobaczymy: Michała Koterskiego, Ilonę Ostrowską, Joannę Liszowską, Krzysztofa Czeczota, Antoniego Królikowskiego i Tomasza Oświecińskiego.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button