INNE

Narodowy Dzień Tenisa na PGE Narodowym: Agnieszka Radwańska, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski

Narodowy Dzień Tenisa

W Loży Platynowej PGE Narodowego odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca Narodowy Dzień Tenisa, który 9 września zostanie zorganizowany na arenie.

W wydarzeniu wezmą udział najbardziej znani tenisiści w Polsce.

Udział w imprezie potwierdzili m.in. Agnieszka Radwańska, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski, Hubert Hurkacz czy Iga Świątek, która w tym roku wygrała juniorski Wimbledon.

– Czekaliśmy na ten dzień bardzo długo i cieszymy się, że to święto odbędzie się na tak pięknym obiekcie – mówił Prezes Zarządu Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński i dodawał: – Bardzo chciałbym podziękować pani Prezes Zarządu Operatora PGE Narodowego Alicji Omięckiej, bez której wsparcia organizacja tej imprezy byłaby niemożliwe.

Na PGE Narodowym pojawi się 50 kortów do mini tenisa i jeden kort centralny. W programie imprezy zaplanowano m.in. mecze pokazowe, warsztaty techniczne oraz quizy i zabawy tenisowe.

– To nowy format i nowa dyscyplina, która pojawia się na PGE Narodowym. Nowe dyscypliny mają to do siebie, że zazwyczaj zostają u nas na dłużej i mam nadzieję, że tak samo będzie w przypadku tenisa – mówiła Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i Marketingu PGE Narodowego Monika Borzdyńska.

Wstęp na Narodowy Dzień Tenisa jest bezpłatny. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 10:30. Uczestnicy w trakcie imprezy będą mogli bezpłatnie skorzystać z kortów, rakiet oraz piłek, a radą w trakcie warsztatów dla rodziców, ale i trenerów, posłużą czołowi polscy szkoleniowcy.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button