MOTOSPORT

PGE Ekstraliga. Trwa głosowanie na żużlowych bohaterów i Miss Startu 2018 [ZDJĘCIA]

#MissStartu2018 i #GalaPGEE2018

8 października odbędzie Gala PGE Ekstraligi, a już teraz można głosować na bohaterów sezonu 2018 i zadecydować o tym, którzy żużlowcy i trenerzy zostaną wyróżnieni.

PGE Ekstraliga prowadzi również konkurs na najpiękniejszą podprowadzającą.

Oba głosowania trwają na speedwayekstraliga.pl. Dziennikarze i eksperci żużlowi wybrali nominowanych do nagród w pięciu kategoriach #GalaPGEE2018. Kibice mogą głosować na swoich faworytów do 24 września. Z kolei do końca września trwa głosowanie na najpiękniejszą podprowadzającą PGE Ekstraligi. Bierze w nim udział osiem przedstawicielek klubów i są to podprowadzające, które wygrały eliminacje konkursu przeprowadzone w lipcu. #MissStartu2018 odbierze nagrodę również podczas październikowej Gali PGE Ekstraligi, która odbędzie się w Warszawie.

Głosowanie #GalaPGEE2018

W pięciu kategoriach (Najlepszy Polski Zawodnik Sezonu, Najlepszy Zagraniczny Zawodnik Sezonu, Najlepszy Junior Sezonu, Niespodzianka Sezonu i Najlepszy Trener/Menedżer Sezonu) głosują kibice i to od ich wyborów będą zależały końcowe wyniki.
Podczas Gali PGE Ekstraligi nagrody otrzymają także Najlepsza Drużyna Sezonu (tradycyjnie jest nią Mistrz Polski) oraz triumfator Najlepszego Wyścigu Sezonu (wybrany przez redakcję sportową nc+). Laureaci otrzymają „Szczakiele” – statuetki nazwane na cześć Jerzego Szczakiela, pierwszego polskiego Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Zostanie również przyznana nagroda specjalna –„Złoty Szczakiel”. Do tej pory otrzymali ją: Jerzy Szczakiel, Tomasz Gollob oraz Jarosław Hampel.

Przez pierwsze dwa dni głosowania kibice oddali ponad 60 tys. głosów.

Głosowanie #MissStartu2018

Paulina Majcher z BETARD Sparty Wrocław (fot. org.)

Sara Krawczak z Falubazu Zielona Góra, Paulina Majcher z BETARD Sparty Wrocław, Angelika Mastela z GRUPA AZOTY Unii Tarnów, Sandra Muzalewska z Get Well Toruń, Paulina Orzeł z CASH BROKER Stali Gorzów, Agnieszka Pawlusek z FOGO Unii Leszno, Kornelia Sikora z forBET Włókniarza Częstochowa i Roksana Wróbel z MRGARDEN GKM Grudziądz – to podprowadzające, które zakwalifikowały się do finału konkursu #MissStartu2018.

Podczas pierwszych trzech dni głosowania oddano ponad 20 tys. głosów.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button