CIEKAWOSTKIRÓŻNOŚCI

Najśmieszniejsze zdjęcia dzikich zwierząt 2020 roku. Znamy finalistów. Można głosować m.in. na wściekłego żółwia [ZDJĘCIA]

Comedy Wildlife Photography Awards 2020

Jury z Comedy Wildlife Photography Awards – prawdopodobnie najzabawniejszy konkurs fotograficzny na świecie – ogłosiło 44 najlepsze zdjęcia za 2020 rok!

W tym roku wśród nich jest m.in. lis w ciężkich negocjacjach z myszą, poważnie uśmiechnięta rybka, rozzłoszczony żółw, fotobombardująca żyrafa i wymiotujący p-p-p-pingwin!

Wydarzenie to jest globalnym, internetowym i bezpłatnym konkursem fotograficznym, prezentującym niezwykle zabawne zdjęcia z niesamowitej przyrody na świecie.

W zeszłorocznej edycji konkursu zwyciężczynią konkursu była Sarah Skinner ze zdjęciem „polowanie tygrysa”.

Polowanie tygrysa (fot. Sarah Skinner / Comedy Wildlife Photo Awards 2019)

People’s Choice Award – publiczność może GŁOSOWAĆ na swojego ulubionego zwierzaka!

Po raz kolejny można głosować na swoje ulubione śmieszne zdjęcie i mieć szansę na wygranie zupełnie nowego iPada. Odwiedź stronę The Comedy Wildlife Photography Awards pod adresem www.comedywildlifephoto.com

Ogłoszenie zwycięzców

Zwycięzcy główni i danych kategorii zostaną ogłoszeni 22 października. Najlepsze zdjęcie wygra niesamowite tygodniowe safari z Alexem Walkerem Serianem w Masai Mara w Kenii, a także wyjątkowe ręcznie robione trofeum z Art Garage w Dar es Salaam w Tanzanii.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button