SIATKÓWKA

Mistrzowskie siatkarki odebrały złote medale

Joker Świecie

Pandemia koronawirusa sprawiła, że seniorki nie mogły celebrować drugiego mistrzostwa I ligi kobiet tak jak rok temu z kibicami.

Złote medale odebrały dopiero teraz. PZPS złote medale przesłał do klubu już wcześniej, lecz obostrzenia związane z koronawirusem nie pozwalały spotkać się w większym gronie i wręczyć je zawodniczkom i sztabowi szkoleniowemu. Jednak, „co się nie odwlecze…”.

Mistrzowskie siatkarki odebrały złote medale (fot. Joker Świecie)

W sali konferencyjnej hali widowiskowo-sportowej w Świeciu odbyło się zakończenie przerwanego w marcu sezonu 2019/20 zespołu seniorek Jokera. Na spotkanie przyjechały niemal wszystkie złotka. Zabrakło tylko Adrianny Lewandowskiej i Pauliny Brzoski.

Mistrzowskie siatkarki odebrały złote medale (fot. Joker Świecie)

Na początku uroczystości specjalny medal od K-P ZPS otrzymał prezes Jokera Andrzej Nadolny, a wręczył go wraz ze specjalnym podziękowaniem Ryszard Ciężki. Potem zawodniczki i sztab szkoleniowy odebrali życzenia i gratulacje od gości oraz złote medale i nagrody finansowe od burmistrza Świecia i sponsorów. Było to ostatnie spotkanie złotej drużyny Jokera w tym składzie, ale z pewnością jeszcze nie raz z zawodniczkami, z którymi nie zostały przedłużone umowy spotkamy się na siatkarskich arenach.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button