RÓŻNOŚCISTYL

Miss Polski 2020. Anna-Maria Jaromin najpiękniejszą Polką! [ZDJĘCIA]

Finałowa Gala Miss Polski 2020

Anna-Maria Jaromin z Katowic otrzymała koronę miss z rąk Magdaleny Kasiborskiej – Miss Polski 2019.

W niedzielę odbyła się finałowa gala konkursu MISS POLSKI 2020!

Finałowa Gala Miss Polski 2020. Anna-Maria Jaromin najpiękniejszą Polką (fot. Robert Kobyliński)

Anna-Maria ma 22 lata. Pochodzi z Katowic. Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybrała specjalizację: psychokryminalistyka. Jej największą pasją jest jazda konna, którą trenuje od około 12 lat.

W 2015 roku wygrała Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. W przyszłości chciałby połączyć studia oraz pasję i pracować w policji konnej, a jej największym marzeniem jest napisanie książki.

1 Wicemiss Polski 2020 została Natalia Balicka z Poznania
2 Wicemiss Polski 2020 została Wiktoria Ciochanowska z Łomży
3 Wicemiss Polski 2020 została Dominika Wójcik z Moszczenicy
4 Wicemiss Polski 2020 została Sandra Naum z Łączy

Magdalena Kasiborska – Miss Polski 2019 (fot. Robert Kobyliński)

MAGDALENA KASIBORSKA – MISS POLSKI 2019. JAK WSPOMINA ROK PANOWANIA?

Wszyscy niespodziewanie stanęliśmy u progu 2021 roku. Jaki był dla mnie rok mijający? Był wyjątkowy pod każdym względem, co nie znaczy, że mienił się̨ tylko jasnymi barwami… Tak, jak miłym zaskoczeniem było dla mnie zdobycie tytułu Miss Polski, tak pandemia pokrzyżowała większość́ moich zawodowych planów i pomysłów na realizację wszystkich zamierzeń́. Na pewno przekonałam się̨, że niesprzyjający spotkaniom z ludźmi czas, może wpłynąć́ na jeszcze większą chęć́ i mobilizację do niesienia pomocy tym, którzy naprawdę̨ jej potrzebują̨. Poza akcjami organizowanymi przez instytucje zwracające się̨ do mnie o wsparcie z racji dzierżenia tytułu najpiękniejszej Polki, postanowiłam sama zainicjować́ cykl projektów wspierających osoby i rodziny, dla których zmaganie się̨ z trudami życia codziennego jest ogromnym wyzwaniem.

Ukoronowaniem moich wysiłków była ostatnia akcja MISSjaŚwięta, dzięki której (do tej pory) pomoc otrzymało ponad 100 rodzin, a dobroć́ ludzi chcących dzielić́ się̨ z innymi sprawiła, że misja wciąż̇ trwa! Nie sposób wymienić́ wszystkich, którzy poświecili swój czas dla realizacji moich pomysłów. Z serca dziękuję̨ im wszystkim!

Dwuznacznym stało się̨ używanie słowa KORONA… Od tego roku nie będzie kojarzyć́ się̨ tylko ze zmaganiami o tytuł Miss Polski, ale walką o to, co jest dla nas wszystkich najcenniejsze – ZDROWIE. Pomimo niesprzyjającej podróżom sytuacji, miałam okazję gościć́ w Chicago. Tam nabrałam jeszcze większej pewności siebie, co staram się̨ przełożyć́ na każdą̨ sferę̨ mojego życia. Jestem wdzięczna losowi, że wybory Miss Polski w roku ubiegłym odbyły się̨ w gronie najbliższych osób, przyjaciół i publiczności. Życzę̨ wszystkim kandydatkom startującym w tegorocznym konkursie wiary w siebie, a mojej następczyni wytrwałości i kreatywności w świecie, w którym wiele rzeczy i sytuacji uległo przewartościowaniu. Mogę̨ śmiało powiedzieć́, że czuję̨ się̨ spełniona jeśli chodzi o mój rok panowania, ale nawet po przekazaniu trofeum przyszłej Miss Polski, będę̨ kontynuować́ swoją misję. Teraz wiem, że zdobycie tego tytułu to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność́. Dla mnie to nowy początek. Jeszcze raz dziękuję̨ wszystkim, którzy pomogli mi w realizacji moich planów w tym trudnym czasie!

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski Nastolatek 2020. Zgrupowanie najpiękniejszych dziewczyn. 24 Finalistki [ZDJĘCIA]

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button