RÓŻNOŚCISTYL

Miss Polski 2020. Zgrupowanie najpiękniejszych kobiet. 23 Finalistki [ZDJĘCIA]

Miss Polski 2020

Gala Finałowa Miss Polski odbędzie się 17 stycznia 2021 , po raz pierwszy bez publiczności, w studio Polsatu.

W konkursie biorą udział 23 Finalistki.

Koronę odda Magdalena Kasiborska, Miss Polski 2019.

W jury zasiądą: Joanna Liszowska, Anna Wyszkoni, Viola Piekut, Ewa Wachowicz oraz Miss Polski: Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012, Magdalena Kasiborska – Miss Polski 2019, Olga Buława – Miss Polski 2018, Elżbieta Sawerska – Miss Polski 2004.

Na scenie wystąpią: Kortez, Paweł Domagała, Ania Wyszkoni, Monika Lewczuk, Nick Sinckler, Paweł Tur.

Imprezę poprowadzą: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut – Jeżyna i Agnieszka Hyży (backstage).

Emisja na antenie Polsat o godz. 20:00

Finalistki Miss Polski 2020:

1. NINA AMPULSKA, Ostrołęka

Mam 18 lat. Uczę się w liceum plastycznym. Moją pasją są sztuki plastyczne, a w szczególności rysunek, malarstwo i grafika artystyczna. W przyszłości chciałabym studiować na Akademii Sztuk Pięknych. Marzę o pracy związanej z tworzeniem artystycznym, wystawianiu swoich prac w galeriach oraz sprzedaży własnych prac.

2. KLAUDIA ANDRZEJEWSKA, Włocławek

Mam 19 lat. Studiuję Zarządzanie na kierunku: socjologia mediów i biznesu w Warszawie. Swoją przyszłość wiążę w głównej mierze z własnym biznesem. Niebawem chcę otworzyć swoją firmę związaną z modą. Moją pasją jest również motoryzacja.

3. NATALIA BALICKA, Poznań

Mam 21 lat. Studiuje medycynę na kierunku lekarskim. Bardzo chciałabym pomagać ludziom i opiekować się nimi. Poza tym interesuję się śpiewem oraz sportami ekstremalnymi takimi jak kitesurfing i snowboard. Od najmłodszych lat gram w tenisa ziemnego.

4. MARTA BYCZUK, Legionowo

Mam 27 lat. Od 7 lat pracuję jako stewardessa i z tym zawodem wiążę swoją przyszłość. Ukończyłam Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jestem ogromną fanką adrenaliny. Dzięki niej życie jest fascynujące, ciekawe i pełne emocji.

5. NATALIA CIEKAŃSKA, Zabrze

Mam 20 lat. Pracuję w centrum logistycznym oraz studiuję architekturę wnętrz, z czym wiążę swoją przyszłość. Interesuję się fotografią, która uwiecznia ulotne chwile. Nie lubię się nudzić, w związku z tym oprócz mnóstwa obowiązków lubię aktywnie spędzać swój wolny czas. Preferuję wszelkie formy aktywności fizycznej. Stawiam na rozwój osobisty, wychodzę z założenia, że nie należy w życiu stać w miejscu.

6. WIKTORIA CIOCHANOWSKA, Łomża

Mam 20 lat. Jestem studentką pierwszego roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na kierunku lekarskim. Poza kwestiami zawodowymi, chciałabym być szczęśliwą żoną i wspaniałą mamą. Pragnę być silną, niezależną kobietą z zasadami. Moim największym dotychczasowym sukcesem jest rozpoczęcie studiów medycznych oraz zdobycie tytułu 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2015, czemu zawdzięczam kontynuację przygody z konkursem.

7. ANGELIKA DUSZCZYK, Warszawa

Mam 27 lat. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka kliniczna. Interesuję się zdrowym odżywianiem. W przyszłości chciałabym zrobić kurs na trenera od przygotowania motorycznego do sportów takich jak piłka nożna, tenis bądź sztuki walki. Na co dzień pracuje w powietrzu, czyli jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Od najmłodszych lat trenowałam tańce latynoamerykańskie, później swoje pasje rozwijałam sportowo w siatkówce, koszykówce i tenisie. Moją pasją są również szkice architektoniczne.

8. JULIA GRYCZAN, Gorzów Wielkopolski

Mam 23 lata. W marcu rozpoczynam studia na kierunku: kosmetologia, co jest również moją pasją. Aktualnie pracuję w firmie związanej z fotowoltaiką. W przyszłości chciałabym zostać kosmetologiem, a moim marzeniem jest prowadzić swój gabinet. W ramach hobby regularnie ćwiczę na siłowni.

9. JUSTYNA HABERKA, Olkusz

Mam 20 lat. Studiuję psychologię w biznesie na drugim roku studiów licencjackich. W przyszłości chciałabym posiadać własny gabinet, w którym spełniałabym swoje pasje poprzez pomaganie tym, którzy potrzebują wsparcia w obszarze biznesu. Moją największą pasją jest muzyka, a w szczególności wokal, którego uczę się już od najmłodszych lat.

10. ROKSANA JAGŁA, Chruszczobród

Mam 22 lata. Uczęszczam zaocznie na studia kosmetologiczne. W przyszłości planuję otworzyć własny salon kosmetologiczny, w którym będę rozwijać swoje pasje. Nie wyobrażam sobie również życia bez podróżowania oraz sportu. Chętnie udzielam się charytatywnie.

11. EWA JAKUBIEC, Słupice

Mam 23 lata. Jestem studentką pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Równocześnie pracuję jako pielęgniarka w klinice medycyny estetycznej przy transplantacji włosów. W wolnych chwilach zajmuję się modelingiem, a w sezonie zimowym uwielbiam spędzać czas na stokach narciarskich.

12. ANNA-MARIA JAROMIN, Katowice

Mam 22 lata. Studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybrałam specjalizację: psychokryminalistyka.

Moją największą pasją jest jazda konna, którą trenuję od około 12 lat.

W 2015 roku wygrałam Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. W przyszłości chciałbym połączyć moje studia oraz pasję i pracować w policji konnej, a moim największym marzeniem jest napisanie książki.

13. ŻANETA KOTARBA, Gdów

Mam 22 lata. Interesuję się szeroko pojętym zdrowym stylem życia, co zaprowadziło mnie na studia o kierunku dietetyka. Na co dzień jestem uśmiechniętą i pełną energii mieszkanką Krakowa. W wolnych chwilach oddaję się podróżom motocyklowym i muzyce.

14. WIKTORIA KOZIK, Chełm

Mam 18 lat. Jestem w ostatniej klasie liceum, w której przygotowuję się do matury. Jestem tancerką z wieloma tytułami i wyróżnieniami na arenie ogólnopolskiej. Od niedawna jestem również instruktorem tańca. Po skończeniu szkoły chciałabym rozpocząć studia na moim wymarzonym kierunku, jakim jest audiofonologia i protetyka słuchu w Warszawie. Interesuje się również sportem, językiem i kulturą krajów anglojęzycznych, biologią oraz rozwój osobisty.

15. OLGA KRÓL, Turobin

Mam 19 lat i jestem tegoroczną maturzystką. W przyszłości chciałabym pracować jako prezenterka telewizyjna, łącząc to z pracą modelki. Interesuję się zdrowym stylem życia, makijażem, podróżami. Uwielbiam piec ciasta, czytać książki i spotykać się ze znajomymi. Chciałabym w przyszłości angażować się w działalność charytatywną na rzecz schronisk dla zwierząt. Jestem otwarta na nowe wyzwania!

16. KLAUDIA MATCZAK, Szczecin

Mam 21 lat. Studiuję diagnostykę sportową. W przyszłości chciałabym pracować ze sportowcami. Pracuję również jako modelka. Moją największą pasją jest siatkówka, którą trenuję od 8 lat.

17. MAŁGORZATA MOLIK, Choszczno

Mam 25 lat. Studiuję prawo. Moją największą pasją jest lotnictwo i tu się spełniam jako Starszy Agent ds. wyważania samolotów na warszawskim lotnisku Chopina. W przyszłości chciałabym piąć się po szczeblach kariery.

18. SANDRA NAUM, Łącza

Mam 22 lata. Spełniłam swoje marzenie i aktualnie jestem studentką pierwszego roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, na specjalności aktorstwo i wokalistyka. Od najmłodszych lat dzięki mojej mamie, która zapisała mnie do szkoły muzycznej, mogłam rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Wolny czas poświęcam grze na fortepianie, pieczeniu ciast, czytaniu książek , grze w szachy oraz działalnościom charytatywnym na rzecz fundacji i potrzebujących. Jestem uśmiechnięta, pełna pasji i ambicji oraz chęci do działania. Swoją przyszłość wiążę ze sceną, dawaniem ludziom radości, niesieniem pomocy, dążeniem do bycia dobrym człowiekiem.

19. ANITA SAWICKA, Lidzbark Warmiński

Mam 21 lat. Jestem studentką 3 roku prawa oraz mam ogromną nadzieje, że uda mi się za kilka lat zdać aplikację adwokacką; i nie, nie uprawiam crossfitu ani nie jestem weganką! Bo to pierwsze pytania jakie słyszę, kiedy mówię co studiuję. Kocham cukiernictwo, niemiecką motoryzację i bardzo chciałabym nauczyć się driftować! Przez kilka lat uczęszczałam na zajęcia teatralne i udało nam się razem z dziewczynami zdobyć kilka nagród.

20. AGATA ŚRON, Wąsosz

Mam 19 lat. Studiuję kosmetologię. W przyszłości chciałabym pójść w kierunku kosmetologii leczniczej. Na co dzień pracuję jako opiekunka w żłobku. Uwielbiam dzieci, często udzielam się w akcjach charytatywnych wspomagających domy dziecka.

21. DOMINIKA WÓJCIK, Moszczenica

Mam 19 lat. Jestem tegoroczną maturzystką. Chcę studiować na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne i w przyszłości rozpocząć pracę w służbach mundurowych. Od wielu lat jestem strażaczką, która uwielbia piec i gotować. To takie moje zabawy z ogniem. Na szczęście do tej pory jeszcze nic nie podpaliłam.

21. LAURA WYCICHOWSKA, Ciosaniec

Mam 21 lat. Studiuję Bezpieczeństwo Narodowe. Aktualnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej. W przyszłości chciałabym pracować w służbach mundurowych. Zaciągnęłam się do wojska jednak teraz wiem, że to nie dla mnie. Spróbuję swoich sił w policji. W wolnej chwili czytam kryminały. Praktykuje jogę, którą polecam wszystkich nerwusom.

23. MARTYNA ZIMMER, Jeziory Wielkie

Mam 20 lat. Studiuję pedagogikę, specjalność edukacja elementarna i nauczanie dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Pracuję w przedszkolu i w przyszłości chciałabym otworzyć własne. Moją pasją, oprócz mojej pracy, jest sport oraz kino.

Co się dzieje na zgrupowaniu Miss Polski 2020 i Miss Polski Nastolatek 2020

Pierwszą atrakcją zaraz po badaniach na obecność COVID-19 dla finalistek było szkolenie z ratownikami medycznymi, którzy omówili z finalistkami jak przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa oraz nauczyli dziewczyny jak udzielać pierwszej pomocy.

Zaraz po szkoleniu i zakwaterowaniu odbyły się warsztaty z psychologiem i psychoterapeutą oraz ex-modelką Kają Funez-Sokołą na temat samorozwoju i budowaniu pewności siebie. Podczas warsztatów Kaja opowiedziała finalistkom m.in. jak wspierać się wzajemnie bez zazdrości oraz jak budować granice.

Po wszystkich szkoleniach, naładowane pozytywną energią i wiedzą Finalistki udały się na oficjalną sesję zdjęciową Miss Polski.

Krzysztof Ibisz (fot. org.)

W weekend wyspane i gotowe finalistki konkursu wyspane i gotowe ruszyły do działania do parku wodnego na nagrania wizytówek dla telewizji i materiałów promocyjnych, w których brał udział prowadzący finał Miss Polski 2020 Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz (fot. org.)

Po powrocie z nagrań w “tropikach” finalistki ruszyły na próby choreograficzne przygotowujące je do występu na scenie. Dziewczyny pracują pod okiem choreograf Anny Bubnowskiej.

Finał Miss Polski nie może się odbyć bez pięknych stylizacji, o które zadbała Katarzyna Cygańska. Najpiękniejsze dziewczyny w Polsce pokażą się na scenie w różnych kolekcjach oraz w sportowych ubraniach.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button