ŁÓDŹ

Łódź. Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 na Piotrkowskiej

Święta w Łodzi

Bujne choinki, Piotrkowska pachnąca lasem, pyszne grzane napoje i wyroby z różnych stron świata – to tylko kilka atrakcji świątecznych przygotowanych na Jarmarku Bożonarodzeniowym w tym roku.

Zeszłoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy  był jednym z niewielu Jarmarków w Polsce, jego sukces i bardzo pozytywny odbiór sprawił, iż tegoroczna edycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku ulica Piotrkowska znów zamieni się w magiczny, świąteczny zakątek pachnący choinkowym lasem, piernikami i świątecznymi specjałami. Tradycyjne wędliny, chleby, wypieki świąteczne czy urocze  pierniki to dopiero początek. Piękne ozdoby, bujne choinki, pyszne grzane wino, wspaniałe sery, wyroby z  różnych stron świata
w połączeniu z ozdobami i iluminacjami świetlnymi uzupełnionymi wydarzeniami z domku świętego Mikołaja zbudują wyjątkowy klimat świąt. Jarmark to idealne miejsce na zakup świątecznych prezentów, wyjątkowej biżuterii czy rękodzieła z różnych stron świata. Tradycyjne smaki, produkty lokalne i regionalne przeplatać się będą z nowoczesnymi smakami i potrawami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jarmark w Łodzi to także wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu, udziału w animacjach, występach. Bogaty program Jarmarku, świąteczne wesołe miasteczko, wioska św. Mikołaja i piernikowa chatka będą pięknym tłem do świątecznych pokazów i występów przy kominku.

Już w weekend (26-28 listopada) na jarmarku znajdziemy tradycyjne wędliny, chleby, wypieki czy urocze pierniki.

W każdy weekend jarmarku na najmłodszych czekać będą animatorzy i postaci świąteczne z bogatym programem zabaw, pokazów i animacji, a rodzicom czas umilać będą lokalni artyści wykonujący najpiękniejsze kolędy i przeboje świąteczne.

Łódź. Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 na Piotrkowskiej (fot. UMŁ)

Najciekawsze wydarzenia zaplanowane na tegoroczny Jarmark to:

  • 28.11.2021 Jarmark jak z bajki – koncert bajkowych piosenek połączony ze spotkaniem z bohaterami najpiękniejszych bajek
  • 04.12.2021 Skiba Show czyli Mikołajkowy program Krzyśka Skiby, znanego nie tylko z Big Cyca (świąteczny program animacji z przymrużeniem oka)
  • 05.12.2021 MrBeat wykonujący utwory zespołu The Beatles oraz najpiękniejsze utwory świąteczne

Jarmarkowe Mikołajki

  • 11.12.2021 Jacek Kawalec Show- muzyczne spotkanie z Jackiem Kawalcem
  • 12.12.2021 Ola & Szewcu Acoustic najpiękniejsze przeboje w nowych aranżacjach
  • 18.12.2021 Koncert Manolo Cafe
  • 19.12.2021 2m Acoustic Trio świąteczny koncert

Zapraszamy też do wspólnego czytania bajek przy świątecznym kominku, spotkania z Mikołajem, świąteczne spektakle dla dzieci.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button