PIŁKA NOŻNA

Liga Mistrzów. Real Madryt zremisował z Szachtarem Donieck w Warszawie

UEFA Champions League

Na Łazienkowskiej w polskiej stolicy Szachtar Donieck w meczu w 4. kolejki Ligi Mistrzów zremisował z Realem Madryt 1:1.

Doping ukraińskich i polskich kibiców pomagał zawodnikom trenera Igora Jovicevicia.

Liga Mistrzów: Szachtar Donieck – Real Madryt (fot. Adam Długosz / Kronika24.pl)

Królewscy wyrównali w piątej minucie doliczonego czasu.

Tydzień temu te drużyny grały na stadionie Santiago Bernabeu. Wtedy gospodarz pokonał 2:1 ukraiński zespół.

W drugiej połowie meczu Bohdan Mychajliczenko dośrodkował z lewej strony, a Ołeksandr Zubkow strzelił głową do bramki Realu.

W piątej doliczonej minucie Toni Kroos dośrodkował na głowę Antonia Ruedigera, a ten udanie posłał piłkę do siatki.

Real jest liderem grupy F. Ma dziesięć „oczek”. Drugi RB Lipsk – 6 pkt. Szachtar z pięcioma wyprzedza mistrzów Szkocji – 1 pkt.