PIŁKA RĘCZNA

Kwal. ME 2020 w piłce ręcznej. Mecz Polska-Niemcy w Arenie Gliwice

Mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej

Jeszcze nie tak dawno w Arenie Gliwice rozegrany został Hit Siatkarskiej Ligii Mistrzów: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cucine Lube Civitanowa, a już szykuje się kolejne sportowe widowisko.

10 kwietnia biało-czerwoni zmierzą się z Niemcami w kwalifikacjach Mistrzostw Europy 2020.

Po raz kolejny do hitowego spotkania dojdzie w gliwickim obiekcie. Arena Gliwice to obiekt o przeznaczeniu widowiskowo-sportowym, jeden z największych w Polsce. Dla szczypiornistów będzie to debiut na tym obiekcie. Stawka jest wysoka. Awans na ME 2020 jest możliwy dla dwóch zespołów z każdej grupy i czterech najlepszych reprezentacji z trzeciego miejsca.  

To nie koniec emocji. Przed spotkaniem Polska – Niemcy, w Arenie Gliwice odbędzie się towarzyskie starcie drugich reprezentacji obu krajów.

Warto zaznaczyć, że obecnie Niemcy są w bardzo dobrej formie. Świadczy o tym chociażby ich niedawny awans do półfinałów Mistrzostw Świata.
  
Natomiast podopieczni Piotra Przybeckiego zrobią wszystko, żeby z jak najlepszej strony zaprezentować się przed polską publicznością. Dla kibiców to okazja, aby pomóc im zdobyć cenne punkty i zobaczyć to niesamowite widowisko.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button