REPREZENTACJASIATKÓWKA

Koronawirus. Siatkarska Liga Narodów – VNL 2020 przełożona

Siatkarska Liga Narodów - VNL 2020

Informacja dot. Siatkarskiej Ligi Narodów (Volleyball Nations League) w 2020 roku.

W związku z sytuacją zagrożenia zdrowia zawodników, sztabów trenerskich i medycznych, pracowników oraz  kibiców – Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) w porozumieniu z kontynentalnymi i krajowymi federacjami podjęła decyzję o PRZEŁOŻENIU tegorocznej Siatkarskiej Ligi Narodów (VNL) na późniejszy termin.

„Zostaję z siatkówką!

Drodzy Kibice!

Decyzja ta daje zawodnikom możliwość skupienia się na własnym zdrowiu i formie, jak również pozwoli krajowym ligom, które musiały teraz zawiesić swoje mecze, rozegrać do końca sezony, gdy sytuacja ulegnie poprawie.

Wierzymy, że jako Najlepsi KOBICE na świecie będziecie z naszą drużyną podczas Siatkarskiej Ligi Narodów w Polsce w nowym terminie. Zostańcie z nami – przesunięcie turnieju nie oznacza jego odwołania. WSZYSTKIE ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ!

Jeśli zdecydujesz się zostawić swój bilet na tegoroczną Siatkarską Ligę Narodów, gwarantujemy Ci wyjątkowe warunki zakupu wejściówek na przyszłoroczne mecze Mistrzostw Europy rozgrywane w Polsce. Będzie to możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży i to po obniżonej cenie!

Jeśli jednak ktoś z Was zdecyduje się na zwrot zakupionych biletów wszystkie niezbędne informacje otrzyma na adres mailowy wykorzystany podczas rezerwacji.

Prosimy o cierpliwość – osoby odpowiadające na wiadomości dają z siebie wszystko, by jak najszybciej zająć się Waszymi mailami.

Jednocześnie informujemy, że Voucher Polskiej Siatkówki ma termin ważności do 30 września br. i o ewentualnych zmianach w regulaminie Vouchera będziemy informować ze stosownym wyprzedzeniem.

Z siatkarskimi pozdrowieniami,

Polski Związek Piłki Siatkowej”

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała ligowe plany większości europejskich krajów. Jedynie w Turcji oraz Rosji sezon siatkarski trwa, a rozgrywki weszły w fazę play-off.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button