POLITYKA

Koło Fortuny Konfederacji. Co proponuje Polakom partia Menztena, Bosaka i Brauna?

Wybory 2023

Jak najlepiej sprawdzić co proponuje Polkom i Polakom partia Menztena, Bosaka i Brauna?

Trzeba zagrać w Koło Fortuny Konfederacji.

– Stawką o jaką gramy jest to czy powstanie rząd skrajnej prawicy: antydemokratyczny, antykobiecy, niechętny Unii Europejskiej – czy prodemokratyczny, proeuropejski i prokobiecy, jaki Lewica chce utworzyć. Naszym wrogiem jest Konfederacja, która może stworzyć rząd z PiS – mówiła podczas prezentacji gry posłanka Magdalena Biejat.

– Gra została przygotowana na podstawie deklaracji liderów Konfederacji, a nie na podstawie programu, ponieważ sami liderzy tej partii twierdzą, że ich program to żart i trochę ściema – poinformowała.

Grając w grę Konfederacji, niezależnie jak zakręcimy to przegramy

– Grając w grę Konfederacji, niezależnie jak zakręcimy to przegramy – oceniła posłanka Anita Sowińska. – Likwidacja ZUS-u czy podwyższenie wieku emerytalnego oznacza, że po ich wygranej będziemy pracować aż do śmierci – podkreśliła.

Na jakie pola możemy jeszcze trafić podczas gry w Koło Fortuny Konfederacji?

Likwidacja 500 Plus, Prosisz Biskupa o rozwód, Broń palna dla każdego, Bankructwo państwa z powodu likwidacji podatków, Możesz bić dziecko, ponieważ to Twoja własność, Prywatyzacja lasów, Idziesz do więzienia za aborcję, Płacisz za operację w szpitalu. Zapraszamy do gry!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button